Ucuza Minecraft Nereden Alabilirim?

alpergkky06

Hectopat
Yer
ev
Öncelikle herkese merhaba. Yıllardır crackli Minecraft oynuyorum bugün aklıma orijinal satın alıp oynamak geldi Minecraft'ın sitesine gidip satın alayım dedim. Bir baktım ne göreyim 24 euro bu da şu anki kurla 200TL yapıyor. Bende almaktan vazgeçtim. Acaba güvenilir daha ucuza satan site var mıdır bildiğiniz? Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlarıma teşekkür ederim.U

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal olan ve en güveniliri kendi sitesidir. Windows 10 ise işletim sisteminiz Windows 10 Edition satın alabilirsiniz. Windows 10 Edition başlangıç paketi 85₺.

Öncelikle herkese merhaba. Yıllardır crackli Minecraft oynuyorum bugün aklıma orijinal satın alıp oynamak geldi Minecraft'ın sitesine gidip satın alayım dedim. Bir baktım ne göreyim 24 Euro bu da şu anki kurla 200TL yapıyor. Bende almaktan vazgeçtim. Acaba güvenilir daha ucuza satan site var mıdır bildiğiniz? Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlarıma teşekkür ederim. U

Tavsiye etmem ama predunyamdan almıştım bir ara 6 TL'ye altın hesap şifresi değişen 3 kere hesap gitti destek 3 kere hesap verdi şimdi 3 ay oldu kullanıyorum daha ama riske atmayın orijinal siteden alın.

Öncelikle herkese merhaba. Yıllardır crackli Minecraft oynuyorum bugün aklıma orijinal satın alıp oynamak geldi Minecraft'ın sitesine gidip satın alayım dedim. Bir baktım ne göreyim 24 Euro bu da şu anki kurla 200TL yapıyor. Bende almaktan vazgeçtim. Acaba güvenilir daha ucuza satan site var mıdır bildiğiniz? Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlarıma teşekkür ederim. U

Gamesatis.comdan 5 tane hesap almıştım hepsi çalışıyordu, 25TL gibi bir fiyatı olması lazım.
Ama %100 garanti veremem.

Crispium sitesini tercih ediyorlar. Ben hiç almadım fakat sanırım 4 TL civarlarında bir fiyatı vardı. Bir bak derim.

En güveniliri orası ora harici öneremem çünkü bende sizin gibi o kadar para verilir mi taraftarıydım 2 aten hesap almıştım internetten tanesi 50 TL ilki 1 ay diğeri 2 ahfta dayandı bende yeter deyip o fiyatı ödedim. O zaman biraz daha ucuz du tabii. Eğer Java sürümü yerine bedrock sürümü (Windows 10) oynarım diyorsanız o 85 TL hem onda mobil ile de oynanıyor ancak mod desteği çok zayıf. Sunucular da var ancak Hypixel gibi acayip kaliteli ben bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı