Ucuza nereden oyun alınır?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar artık düzenli bir harçlık almaya başladım yaş 15 :) ve artık korsan defterini kapama vakti geldi bütün harçlıklar oyuna ama Steam fiyatları yine de beni aşacak cinsten böyle bildiğiniz ucuza Key alacağım bir site var mı Online girmeyi sevmiyorum sadece Single olsa da yeterli olacaktır benim için.

Arkadaşlar artık düzenli bir harçlık almaya başladım yaş 15 :) ve artık korsan defterini kapama vakti geldi bütün harçlıklar oyuna ama Steam fiyatları yine de beni aşacak cinsten böyle bildiğiniz ucuza Key alacağım bir site var mı Online girmeyi sevmiyorum sadece Single olsa da yeterli olacaktır benim için.

Güncel oyun takıntın yoksa 20 TL altı bir sürü mükemmel oyun var. Pahalı oyunları almak istersen Play Store bak. Daha ucuz satan siteler var ama Key olarak değil hesap olarak veriyorlar ona dikkat edin. Ayrıca korsan "oyunculuk"tan kurtulduğunuz için sevindim, aramıza hoş geldiniz!

Site bilmiyorum ama Steam indirimlerinde 10 TL altına düşen birçok kaliteli oyun var.

Ne zaman geliyor bu indirimler.

Güncel oyun takıntın yoksa 20 TL altı bir sürümükemmel oyun var. Pahalı oyunları almak istersen Play Store bak. Daha ucuz satan siteler var ama Key olarak değil hesap olarak veriyorlar ona dikkat edin. Ayrıca korsan "oyunculuk"tan kurtulduğunuz için sevindim, aramıza hoş geldiniz!

20 TL altı örnek verir misiniz birkaç tane.

Ne zaman geliyor bu indirimler.
Senenin belli zamanlarında indirim oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam en son ay yılı indirimi olmuştu. Bir sonraki ne zaman bilgim yok.

20 TL altı örnek verir misiniz birkaç tane.
Portal Bundle indirimde 5TL civarında bir fiyata satılıyor, içinde Portal 1-2 var. Güzel hikayeli bulmaca oyunu. Oynamanı kesinlikle tavsiye ederim.

Hâlâ oynamadıysan Mount and Blade Warband indirimde 7 TL civarında satılıyor.

RPG türü ilgini çekiyorsa Fallout New Vegas indirimde 10 TL altına düşüyor diye biliyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Senenin belli zamanlarında indirim oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam en son ay yılı indirimi olmuştu. Bir sonraki ne zaman bilgim yok.

Portal bundle indirimde 5TL civarında bir fiyata satılıyor, içinde portal 1-2 var. Güzel hikayeli bulmaca oyunu. Oynamanı kesinlikle tavsiye ederim.

Hâlâ oynamadıysan Mount and Blade Warband indirimde 7 TL civarında satılıyor.

RPG türü ilgini çekiyorsa Fallout New Vegas indirimde 10 TL altına düşüyor diye biliyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Hepsini korsan olarak oynamıştım satın alayım bari yarın ayıp olmasın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı