Ucuza orijinal Windows 10 keyi nereden alırım?

vaterloss

Hectopat
Selam dostlar. Başlıkta gördüğünüz gibi orijinal Key almak istiyorum. 50 TL'ye kadar olabilir. Daha önce alışveriş yaptığınız bir site var mı? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki siteden alabilirsiniz. İstediğiniz fiyata bulabileceğiniz ürün anahtarları bulunmaktadır. Sosyal'de kullanan ve güvenilir bulanlar da bulunmaktadır.

Selam dostlar. Başlıkta gördüğünüz gibi orijinal Key almak istiyorum. 50 TL'ye kadar olabilir. Daha önce alışveriş yaptığınız bir site var mı? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden sağ olun.

Ucuz keyleri tavsiye etmiyorum hocam. Microsoft lisanssız Windows 10´un (yani etkinleştirilmemiş, crackli olanlar değil) kullanımına izin veriyor. Custom wallpaper yükleyemeyecek olmanız ve “Windows etkinleştirilmemiştir” yazısı dışında sizi rahatsız etmiyorsa bu şekilde kullanabilirsiniz. Bütün güncelleştirmeleri sorunsuz bir şekilde alırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı