Ucuza satılan Windows 10 Key'ler orijinal midir?

Bu konulara çok yabancıyım. Retail nedir anlatabilir misiniz?
Aynı anda kullanmamak şartıyla tekrardan kullanılabilir Key'dir. MAK ise topluca satılan Key'lerdendir. Birden fazla bilgisayarda kullanılır.
Yani diyorsunuz ki Windows 10 Professional Dijital Lisans Key - Windows 10 Pro Lisans bu linkten aldığımda sorun çıkmaz. Doğru mu anlamışım?
Evet, çıkmaz. Key'iniz MAK çıkarsa Mail ile ulaşırsınız kendilerine. Hayırlı olsun şimdiden.
Retail yerine MAK key olduğu nasıl anlaşılır?
CMD'yi çalıştırın ve bu kodu girin:
slmgr -dli

Arkadaşlar merhaba. Ben yakın zamanda bir sistem alacağım. Firma Windows 10 deneme sürümünü yükleyip gönderiyor ve ben de bilgisayar gelince deneme sürümünü nasıl Windows 10 Pro'ya dönüştürebilirim? İnternette 10-20 liraya satılan Windows 10 Pro Key'ler doğru mudur?

Korsandır çok büyük ihtimalle bizim okulun mesela Windows PC'leri sahte tabii ki sahte çünkü okuldaki binlerce PC'ye Win 10 mu alacaklardı bildiğim kadarıyla Win 10 118 119 gibi bir fiyatta.

Aynı anda kullanmamak şartıyla tekrardan kullanılabilir Key'dir. Mak ise topluca satılan Key'lerdendir. Birden fazla bilgisayarda kullanılır.

Evet, çıkmaz. Key'iniz mak çıkarsa mail ile ulaşırsınız kendilerine. Hayırlı olsun şimdiden.

Demin de demiştim yabancıyım diye. Benim Key'imin mak çıktığını nereden anlayabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Ben yakın zamanda bir sistem alacağım. Firma Windows 10 deneme sürümünü yükleyip gönderiyor ve ben de bilgisayar gelince deneme sürümünü nasıl Windows 10 Pro'ya dönüştürebilirim? İnternette 10-20 liraya satılan Windows 10 Pro Key'ler doğru mudur?

Umarım anlatabilmişimdir.
Girdiğin Key Windows üzerinden kontrol sağlanıyor. Windows oradan, tamamdır dedikten sonra senin bilgisayarın etkinleşiyor. Bunda güvenlikle alakalı bir sorun olmaz. Çoğu kişi key ile aktif ediyor.
Korsandır çok büyük ihtimalle bizim okulun mesela Windows PC'leri sahte tabii ki sahte çünkü okuldaki binlerce PC'ye Win 10 mu alacaklardı bildiğim kadarıyla Win 10 118 119 gibi bir fiyatta.
1200 TL'ye alınan bir Windows ile istedğiniz kadar bilgisayarda etkinleştirme yapabiliyorsunuz, lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın.

Geri
Yukarı