Rehber ucuza sistem toplama rehberi

İlk defa senden duydum güç yetmeyeceğini. Zaten bu ekran kartları overclock ile Max yükte çalışması için tasarlanmıyor mu?
Madencilikte frekans artırılmaz, düşürülür. Zaten rx 400 serisinin gücü düşük volt ve frekansta yüksek performans vermesinden gelir. O satıra bıraktığım linke bakınız.

Madencilikte frekans artırılmaz, düşürülür. Zaten RX 400 serisinin gücü düşük Volt ve frekansta yüksek performans vermesinden gelir. O satıra bıraktığım linke bakınız.

Benim bildiğim voltaj arttırmadan frekans arttırdıklarıydı.
@HaxinDog aklıma takılan birkaç soru var. Adam RX 570 gücünde çalışıyor demiş. Driver yükleyince. Şimdi ben normal RX470 driver mı yükleyeceğim yoksa buna özel driver mı var? Ayrıca adamın güç yetersizliği gibi bir şey söylediğini duymadım sadece kart kısa devre olmuş onu tamir ediyor.
Tamamdır anladım. Mining modeli olduğu için daha az chipset koyuyorlar ve daha çok yük biniyor geriye kalanlara.

Son düzenleme:
Adam RX 570 gücünde çalışıyor demiş. Driver yükleyince. Şimdi ben normal RX470 driver mı yükleyeceğim yoksa buna özel driver mı var?
Rx 570 gücünde çalışmıyor. Rx 570 biosu yüklendiği için Windows o kartı rx 570 sanıyor, adamın kafası karışmış orada. :D rx 470 driverı kullanacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı