Ucuza Steam hesap almak güvenilir mi?

Dedigim gibi ben Rus sitesinden almistim. O zaman Rus sitesinden alınca çok uyguna geliyordu fakat kurun yükselmesi sebebiyle Türk sitelerinden almak daha mantıklı gibi duruyor. İtemsatış sitesindeki satıcıları araştırın ve en çok olumlu yorum alan satıcıdan alın. Hesap patlarsa da(düşük ihtimal) memnuniyet açısından yeni bir hesaptan oyunu tekrar satın alıp size verirler.

Hocam bir şey daha soracağım multi hesap olduğu için oyunu kaydetmede falan sıkıntı olmuyor değil mi?

Bu da bir bakış açısı, 800 TL'lik oyunu 40 TL'ye oynayacaksan hiç verme korsan indir.

Diyorum ya crackli oyunların virüs riski çok yüksek o yüzden kullanmıyorum zaten risk almaya değmez.
Biri virüslü biri virüzsüz neden korsanla karşılaştırıyorsunuz bunu.

Ahlak problemleriniz yoksa alın, oynayın. Etik açısından korsanla eş değer fakat korsan gibi risk arz etmiyor.

Oyun oynamak bile lüks oldu ülkede bence etik yanları imkanımızca uyup imkan yetmediğinde uymak mantıklı gelmiyor artık :(

Diyorum ya crackli oyunların virüs riski çok yüksek o yüzden kullanmıyorum zaten risk almaya değmez.
Biri virüslü biri virüzsüz neden korsanla karşılaştırıyorsunuz bunu.

Düzgün sitelerden indirirsen risk falan yok. Kendini avutmaya çalışıyorsun şu an. Korsana para veriyorsun gibi bir şey bu.

Bu ülkede "korsana yönelmek istemiyorum" diyenin ya fazla parası vardır ya da bilgisayardan hiç anlamıyordur; korsanda virüs korkusu tamamen yersiz, belli başlı birkaç siteden bilinen grupların sürümlerini indirirseniz virüs olmaz zaten. Kur güncellemelerinden sonra multiplayer harici hiçbir oyuna para vermiyorum artık, soğanın kilosunun 30 TL olduğu bir ülkede bir oyuna 1000-1500 TL para vermek mantıklı da değil zaten.

Düzgün sitelerden indirirsen risk falan yok. Kendini avutmaya çalışıyorsun şu an.

Nereden bilebilirsin virüs olmadığını zaten korsan kullanıp kullanmamaktaki çelişki bu değil mi ya virüslüyse nereden bilebilirsin çok bilirsonuz gibi virüs risksiz crack veren site var mı söyleyinde haberimiz olsun.

Ben bu sistemi crack çıkmamış oyunlarda kullanmıştım. Korsan varsa indirip geçerim. Adı sanı olan dağıtıcılardan indirince sorun yaşanmıyor pek. Ben bir şeyi ücretsiz kullanabiliyorsam ve risk arz etmiyorsa ücretsiz kullanma taraftarıyım.

Geri
Yukarı