Steam hesap satın almak güvenilir mi?

perfectoo

Hectopat
Merhaba geçen ay acil paraya ihtiyacım olduğu için Steam hesaplarımı satmıştım. Şimdi ise çok fazla hile olduğu için CS:GO'da gelişemiyorum ve bu sebeple ucuz hesap satın alacağım. Sizce bu güvenli midir? Yani adam ilk mail der mesela ilk mail çıkmaz ben onay verdikten sonra hesabı geri alır. Cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba geçen ay acil paraya ihtiyacım olduğu için Steam hesaplarımı satmıştım. Şimdi ise çok fazla hile olduğu için CS:GO'da gelişemiyorum ve bu sebeple ucuz hesap satın alacağım. Sizce bu güvenli midir? Yani adam ilk mail der mesela ilk mail çıkmaz ben onay verdikten sonra hesabı geri alır. Cevaplarınızı bekliyorum.

Siz parayı verdikten sonra "hop bakkal" deyip Steam desteğe ticket atıp hesabım çalındı deyip kanıtlarsa para da gider hesapta.

Steam Guard ile size ödemeden sonra hesabı verse bile Guard'ı geçemezseniz hesabı geri alır zaten. Dikkat edin. Steam'de yasak mı değil mi onu da bilmiyorum.

Tavsiye etmiyorum fakat güvenilir biriyse yapabilirsiniz.

Az düşün. Hesabım çalındı diye ticket açarsa sen de gidersin para da gider.

Siz parayı verdikten sonra "hop bakkal" deyip Steam desteğe ticket atıp hesabım çalındı deyip kanıtlarsa para da gider hesapta.

Aga CS:GO'da gelişmek aşırı zor ama gelişicez o zaman yapacak bir şey yok.
Ben olsam kendime hesap açar geliştirirdim. Sonuçta dediğiniz oyun ücretsiz.
Aga CS:GO'da gelişmek aşırı zor ama gelişicez o zaman yapacak bir şey yok.
Hesap satmak zaten yasak.

O zaman gelişme zamanı.
Tavsiye etmiyorum fakat güvenilir biriyse yapabilirsiniz.

Daha biri yok almayı düşünüyordum ama artık gelişeceğim.

Geri
Yukarı