Ucuza Windows 11 Pro anahtarı nereden bulunur?

Hocam OEM olunca ne oluyor? Biri 500 TL diğeri 40 TL.

OEM alırsanız sadece tek cihazda kullanabilirsiniz anakarta gömülür. 500 vermenize gerek yok.

Retail alırsanız aldığınız keyi başka bir cihaza da sonra kurabilirsiniz ama aynı anda sadece birini aktifleştirilmiş Windows olarak kullanabilirsiniz.

Peki bu bedava metotlardan farkı ne hocam olabildiğince düşük fiyatı bunun sebebi nedir? Daha mı güvenli bedava metotlardan?

Bunlar topluca aldıkları keyler oluyor genelde. Topluca ellerine geçen keyleri satıyorlar genelde bu tip firmalar.

Bunun avantajı şu bedava metodlarda bildiğim kadarıyla bir yazılımla lisanslı gibi gösteriyorlar o yazılım ne kadar güvenli bilmiyorum riski kullanana ait, ama OEM key alırsanız Windows üzerinden normal yolla aktivasyon yapabiliyorsunuz. Ben şu ana kadar 3 kez OEM aldım (softixirden aldım hep) hepsini de normal şekilde akrifleştirebildim.

Bunlar topluca aldıkları keyler oluyor genelde. Topluca ellerine geçen keyleri satıyorlar genelde bu tip firmalar.

Bunun avantajı şu bedava metodlarda bildiğim kadarıyla bir yazılımla lisanslı gibi gösteriyorlar o yazılım ne kadar güvenli bilmiyorum riski kullanana ait, ama OEM key alırsanız Windows üzerinden normal yolla aktivasyon yapabiliyorsunuz. Ben şu ana kadar 3 kez OEM aldım (softixirden aldım hep) hepsini de normal şekilde akrifleştirebildim.

Anladım hocam çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı