Ucuza Xbox Game Pass nasıl alınabilir?

Usta yıllık abonelik nerede göremedim ben öyle bir abonelik olsa alacağım zaten para her gün eriyor.
Attığım mesajdaki Video linkine tıklayın.

Yöntemi YouTube üzerinde var, çok uyguna geliyor. Yanlış hatırlamıyorsam Microsoft'u aramak gerekiyor bu abonelik için.
Hayır gerekmiyor diye biliyorum. Sadece ucuza 3 aylık veya 6 aylık üst üste üyelik alıyorsunuz. 36 aylık bir üyelik var diyelim bunun üzerine bir kez ultimate üyelik aldığınızda önceki 36 ay da Ultimate üyeliğe geçiyor.

Attığım mesajdaki video linkine tıklayın.

Hayır gerekmiyor diye biliyorum. Sadece ucuza 3 aylık veya 6 aylık üst üste üyelik alıyorsunuz. 36 aylık bir üyelik var diyelim bunun üzerine bir kez Ultimate üyelik aldığınızda önceki 36 ay da Ultimate üyeliğe geçiyor.

Usta olmazsa 36ayın parasını ödemiş olursun bence hiç gerek yok böyle bir şeye garantisi yok bug deniyorsun gibi bir şey.

Eğer hiçbir şekilde hesabına Xbox Game Pass almadıysan şanslısın 2 aylık Game Pass alabilirsin. Discord Nitro kodları satılıyor byno üzerinden 3 TL'ye. Oradan alıp 2 aylık Game Pass Ultimate alabilirsin onun harici 1 aylık satanlar da gördüm 15 TL civarına. Araştırıp bakınız, bulamazsanız size tavsiyem 30 TL'ye alın, çok uğraşmaya değmez ki zaten fiyatı gayet makul.

Hocam 3 TL'ye Nitro alırsak kesin mi geliyor şans mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı