uczpre.com güvenilir mi?

Hocam bu siteler tamamen şans işi aynı siteden 3 arkadaş aldık onların hesaplar birkaç ay sonra patladı ben 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Yani şansınıza kalmış bir durum.

Ben şimdi uczpre.com adlı siteden 16 TL değerinde olan Minecraft "iki adet elmas hesap" seçeneğinden almak istiyorum. Fakat aklımda birkaç soru var. İlk olarak bu site yasal mı? Yani ben bu siteden alışveriş yaparsam yasal olarak bir sıkıntı çıkar mı, bunu merak ediyorum. İkinci aklıma takılan soru da şu, ben satın aldığımda bu hesapları gönderirler mi? Aklımdaki son soru ise şu, ben hesabı aldığımda ilk olarak şifresini değiştireceğim. Buna rağmen herhangi bir çalınma durumu olur mu?

7 arkadaş aldık ama alırken şartlar bölümünü okumanızı öneririm. Bazen hatalı hesap olabiliyor 2 arkadaşa denk geldi Facebook'dan ulaşıp değiştirdik.
Bazen 1 ay bazen 3-4 günde bile gidebiliyor. Kesin değil yani.
1 yıl oldu hesabımı alalı arkadaşlarımla birimizin hesabı patladı bi tek.
Altında zaten şifrenizi değiştirmenizi önermeyiz %25 ihtimalle patlayabilir yazıyordu. Okumadan bir şey yaparsanız böyle olur.
Ben şifresi değişen almıştım 6-7 ay sonra patladı.

7 arkadaş aldık ama alırken şartlar bölümünü okumanızı öneririm. Bazen hatalı hesap olabiliyor 2 arkadaşa denk geldi Facebook'dan ulaşıp değiştirdik.

1 yıl oldu hesabımı alalı arkadaşlarımla birimizin hesabı patladı bi tek.
Altında zaten şifrenizi değiştirmenizi önermeyiz %25 ihtimalle patlayabilir yazıyordu. Okumadan bir şey yaparsanız böyle olur.
Fanboy geldi bakalım. Canımın içi ben şifre değiştirmedim. Sende 1 yılda patladı diye herkeste patlamayacak değil mi?

1 yıl oldu hesabımı alalı arkadaşlarımla birimizin hesabı patladı bir tek.

Hocam ben şifrenizi değiştirmeyin diye bir yazı göremedim altında

1 yıl oldu hesabımı alalı arkadaşlarımla birimizin hesabı patladı bir tek.

Bende değiştirmemiştim ucuzprenin verdiği şifre ile kullanıyordum bir tek isim ve skin değiştirmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı