uczpre.com güvenilir mi?

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Ben şimdi uczpre.com adlı siteden 16 TL değerinde olan Minecraft "iki adet elmas hesap" seçeneğinden almak istiyorum. Fakat aklımda birkaç soru var. İlk olarak bu site yasal mı? Yani ben bu siteden alışveriş yaparsam yasal olarak bir sıkıntı çıkar mı, bunu merak ediyorum. İkinci aklıma takılan soru da şu, ben satın aldığımda bu hesapları gönderirler mi? Aklımdaki son soru ise şu, ben hesabı aldığımda ilk olarak şifresini değiştireceğim. Buna rağmen herhangi bir çalınma durumu olur mu?

Ben şimdi uczpre.com adlı siteden 16 TL değerinde olan Minecraft "iki adet elmas hesap" seçeneğinden almak istiyorum. Fakat aklımda birkaç soru var. İlk olarak bu site yasal mı? Yani ben bu siteden alışveriş yaparsam yasal olarak bir sıkıntı çıkar mı, bunu merak ediyorum. İkinci aklıma takılan soru da şu, ben satın aldığımda bu hesapları gönderirler mi? Aklımdaki son soru ise şu, ben hesabı aldığımda ilk olarak şifresini değiştireceğim. Buna rağmen herhangi bir çalınma durumu olur mu?

Ben aldım. 2-3 ay sonra hesap patladı adamlara yazdım canlı destekten bana hesabın değişim hesabı olduğunu söyleyip yeni hesap vermediler. Kısaca dolandırdılar.

Ben aldım 3 ay sonra hesabın şifresi değişti gerçek pre aldım en sağlamı 2 hesap almıştım biri 3 gün içinde gitti diğeri 3 ay.

Ben şifresi değişen almıştım 6-7 ay sonra patladı.

Ben şifresi değişen almıştım 6-7 ay sonra patladı.

Öyle sonsuza kadar gitmesine gerek yok zaten, 6 ay götürse yeter yani
Bende öyle almıştım. Patlıyorlar maalesef :(

1-2 aylık sonra patlıyor bir daha alıyorsun bir daha patlıyor. Başka sitelere bakmanı öneririm.

ucuzpre.com a baktım fakat biraz pahalı, iki kişi alacağız çünkü

Yeni konular

Geri
Yukarı