Çözüldü Uczpre.com güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Almadan yorum yapanlar gelmeden söyleyeyim, kardeşime ve iki kuzenime Elmas ve Zümrüt hesap aldım. 1 yılı geçkin süredir de sıkıntısızlar. Zaten Elmas ve Zümrüt hesapların çalınma ve geri alınma gibi durumları olmuyor. Alabilirsiniz.
Kuzenime elmas hesap almıştık, 2 ay falan oldu hiç bir sıkıntı çıkmadı. Güvenilir.
Teşekkürler.
tamamen para tuzağı
Teşekkürler

İninalde 10 lira var zaten 50 kuruşuma da göz dikmezler herhalde. transfer ücreti 1 tl.

Aldım gitti.
Kuzenime elmas hesap almıştık, 2 ay falan oldu hiç bir sıkıntı çıkmadı. Güvenilir.
Şifre değişimi yapmayınız önermiyoruz falan yazıyor sizde sıkıntı çıkmadı değil mi?

Almadan yorum yapanlar gelmeden söyleyeyim, kardeşime ve iki kuzenime Elmas ve Zümrüt hesap aldım. 1 yılı geçkin süredir de sıkıntısızlar. Zaten Elmas ve Zümrüt hesapların çalınma ve geri alınma gibi durumları olmuyor. Alabilirsiniz.

Çözüm
Peki Elmas hesapta şifre değişimi önerilmiyor, şifreyi değiştiremez miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı