Udemy İngilizce eğitim setleri işe yarar mı?

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Az çok ingilizce konuşabilmek için eğitim setleri işe yarar mı 4-5 ay sonra ingilizce kursuna gideceğim zaten.
Önerdiğiniz eğitim seti hangisidir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Önerdiğim eğitim seti bu hem de ücretsiz, İngilizce konuşmak için de Cambly satın alıp bol bol konuşmanız gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizce konuşmak için de Cambly satın alıp bol bol konuşmanız gerekiyor.

Cambly dışında alternatifler çok. En yaygın ve ücretsiz olanı oyunlardır. Sesli konuşma özelliği olan oyunlarda yabancılarla konuşup arkadaş olmaya çalışın. Daha sonrasında ilişkinizi kalıcı hale getirebilirsiniz.

İngilizce öğrenmek için para vermek tamamen mantıksız. Anadili ingilizce olan bir yere gidip yaşamadığın sürece bana göre en iyi öğrenme yolu anadili ingilizce olan bir filmi ya da diziyi önce türkçe altyazılı, sonra ingilizce altyazılı, sonra da altyazısız izle. Bunun yanında ingilizce kitap okumaya çalış. Anlamadığın yerleri de çeviriden çevir.

Son düzenleme:
Haluk Tatar'ın kanalında ücretsiz ve sürekli güncel kalan mükemmel bir kurs var zaten. Boşuna para verme. Haluk tatar sana 3 ayda öğretir.

Önümüzdeki ay itibarı ile sıkı çalışıp önümüzdeki yaza kadar C-b seviyelerinde İngilizce öğrenmek istiyordum Haluk Tatar dediğiniz kişi üzerinden çalışsam başarabilir miyim?

Evet İngilizce öğrenmek kolay zaten, önemli olan akıcı konuşmak, İngilizce öğrenmek olayın en basit kısmı, önemli olan karşına bir yabancı geldiğinde her telden sohbet edebilmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı