Udemy İngilizce eğitim setleri işe yarar mı?

Haluk Tatar'ın İngilizce eğitimindeki bir yorum:
" Merhaba arkadaslar yeni baslayanlar icin soyluyorum Ben HALUK TATAR in derslerini izlemeye 2.5 yil once basladim 2 ayda bitirip soylemis oldugu uygulamalari harfiyen yerine getirdim hicbirini eksik yapmadim uygun ve sabirla yaptim . O zamanlar universite 2. Siniftaydim inanirmisiniz ingilizceye dair hicbir sey birmiyordum.Bir cok kez pes etmek istedim zorlaniyordum o kadar kelime ezberlemek pratik yapmak beni yoruyordu ama pes etmedim 7 ay boyunca yapabilecegimin en iyisini yaptim kendimi gelistirdim. Bilirsiniz biz Turk milleti icraata bakariz artik bu bilgilerimi kullanma zamanim gelmisti. Okulun yapmis oldugu Erasmus sinavina girdim ve okul ikincisi oldum sevincten ziplamalar aglamalar vs. o duygu 7 aylik emegimin eseriydi.Her neyse Polonyaya gittim. Polonyaya ilk vardigim gun buddy ile bulustum orda size ilk ortamlara okula ayak uydurmaniz icin buddy (yardimci arkadas) veriyorlar. Inanin ilk defa ingilizce konusuyordum 7 ay boyunca sadece film izledim kisa kisa sohbetlere katildim birde okulun mulakatinda konustum o kadarcikti. Herneyse 5 ayda (SIZE BAGLI) mukemmel seviyeye ulastim be kadar cok arkadasiniz olursa be kadar aktif merakli heyecanli iseniz sizi kimse tutamaz. Turkiyeye donmeme 15 gun kala tek basima Avrupa turuna ciktim. Yollarda bilmedigim insanlar bilmedigim kulturler ortamlar lezzetler hepsi farkliydi tek ortak sey INGILIZCEYDI su dili ogrenin arkadaslar emin olun bikacaksiniz ama kendiniz icin ogrenin pes etmeyin onemli olan iletisimi surdurmek, mukemmel seviye de olmanizi istemiyorum.HALUK hocamin hakki odenmez bende Makine Muhendisligini okudum. Hazirlik vs hicbirseye gitmedim bu dersler yeterli kendinize iyi bakin. Arkadaşlar ilginiz baya büyük bu beni sevindirdi.Sürekli hangi kaynağı almalıyım diye soruyorsunuz ya da nasıl çalıştın diye öncelikle bu videoların dışında hiçbir kaynak kullanmadığımı belirtmek isterim Haluk hoca videolarda ne dediyse yaptım ayrıca nasıl çalışılması gerektiğini aşağıda bir arkadaşa cevapladım ordan bakabilirsiniz. Sadece konuşma odaklı gidin ara vermeyin öğreninceye kadar bırakmayın."

Moral olsun diye yazdım. Umarım faydası olur.

Haluk Tatar'ın İngilizce eğitimindeki bir yorum:
" Merhaba arkadaslar yeni baslayanlar için soyluyorum ben haluk tatar in derslerini izlemeye 2.5 yil once başladım 2 ayda bitirip soylemis oldugu uygulamalari harfiyen yerine getirdim hicbirini eksik yapmadim uygun ve sabirla yaptim. O zamanlar universite 2. siniftaydim inanir misiniz ingilizceye dair hiçbir şey birmiyordum. Bir cok kez pes etmek istedim zorlaniyordum o kadar kelime ezberlemek pratik yapmak beni yoruyordu ama pes etmedim 7 ay boyunca yapabilecegimin en iyisini yaptim kendimi gelistirdim. Bilirsiniz biz Türk milleti icraata bakariz artik bu bilgilerimi kullanma zamanim gelmisti. Okulun yapmis oldugu erasmus sinavina girdim ve okul ikincisi oldum sevincten ziplamalar aglamalar vs. o duygu 7 aylik emegimin eseriydi. Her neyse Polonya'ya gittim. Polonya'ya ilk vardigim gun buddy ile bulustum orada size ilk ortamlara okula ayak uydurmaniz için buddy (yardimci arkadas) veriyorlar. Inanin ilk defa İngilizce konusuyordum 7 ay boyunca sadece film izledim kisa kisa sohbetlere katildim bir de okulun mulakatinda konustum o kadarcikti. Herneyse 5 ayda (sıze baglı) mukemmel seviyeye ulastim be kadar cok arkadasiniz olursa be kadar aktif merakli heyecanli iseniz sizi kimse tutamaz. Türkiye'ye donmeme 15 gun kala tek basima Avrupa turuna ciktim. Yollarda bilmedigim insanlar bilmedigim kulturler ortamlar lezzetler hepsi farkliydi tek ortak şey ıngılızceydı su dili ogrenin arkadaslar emin olun bikacaksiniz ama kendiniz için ogrenin pes etmeyin onemli olan iletisimi surdurmek, mukemmel seviye de olmanizi istemiyorum. Haluk hocamin hakki odenmez bende makine muhendisligini okudum. Hazirlik vs hicbirseye gitmedim bu dersler yeterli kendinize iyi bakin. Arkadaşlar ilginiz bayağı büyük bu beni sevindirdi. Sürekli hangi kaynağı almalıyım diye soruyorsunuz ya da nasıl çalıştın diye öncelikle bu videoların dışında hiçbir kaynak kullanmadığımı belirtmek isterim haluk hoca videolarda ne dediyse yaptım ayrıca nasıl çalışılması gerektiğini aşağıda bir arkadaşa cevapladım oradan bakabilirsiniz. Sadece konuşma odaklı gidin ara vermeyin öğreninceye kadar bırakmayın."

Moral olsun diye yazdım. Umarım faydası olur.
Bu da oynatma listesi bağlantısı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten çok teşekkür ediyorum yazıyı okurken gözümün önüne geldi benim de yurt dışı hayalim var ve İngilizce gerekiyor hayallerimin peşinden gitmek için ilk engeli geçmem gerekiyor bu yazıyı paylaştığın için ve motivasyonumu iyice yükselttiğin için sana çok teşekkür ederim.

Gerçekten çok teşekkür ediyorum yazıyı okurken gözümün önüne geldi benim de yurt dışı hayalim var ve İngilizce gerekiyor hayallerimin peşinden gitmek için ilk engeli geçmem gerekiyor bu yazıyı paylaştığın için ve motivasyonumu iyice yükselttiğin için sana çok teşekkür ederim.
Ne demek rica ederim. Umarım hayallerini gerçekleştirirsin. Başarılar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı