Udemy Kurs videosu donuyor

emonon

Hectopat
Udemy'den geçenlerde bir kurs aldım. İlk gün hiçbir sorun yoktu ancak birinci günden sonra videolar donmaya başladı. İnternet hızım 40 Mbps üstü ve YouTube gibi diğer video izleme sitelerinde herhangi bir sorun yok. Udemy'de her saniye donuyor. Çözümü bilen biri var mı?

Udemy'den geçenlerde bir kurs aldım. İlk gün hiçbir sorun yoktu ancak birinci günden sonra videolar donmaya başladı. İnternet hızım 40 Mbps üstü ve YouTube gibi diğer video izleme sitelerinde herhangi bir sorun yok. Udemy'de her saniye donuyor. Çözümü bilen biri var mı?

Bende de aynı sorun vardı ama VPN kullanarak videoları düzgün bir şekilde izleyebiliyorum . Ben böyle çözdüm istersen sen de bir dene.

Merhaba. Hesabınızdaki başka bir kursu izlemeyi denediniz mi? Bende yalnızca bir kursta oluyor diğerlerinde olmuyor. Ancak emin olamadım iade etsem mi acaba.

Geri
Yukarı