Ücretli Antivirüs Tavsiyesi

Kaspersky kullandım geçen yıl. Memnundum. Bu sene fiyat olarak daha uygun olduğu için mcafee kullanıyorum. Geçmiş yıllarda da kullanmıştım. Mcafee önerebilirim.

Aslında arada kaldım, bu arada arkadaşım benim de bildiğim bir siteden serial keyi olan Kaspersky antivirüs gösterdi. Crack değilmiş anladığım kadarıyla, sizce antivirüsü böyle sitelerden indirirsek bilgisayara zarar verir mi? Site fullprogramlarindir.com

Aslında arada kaldım, bu arada arkadaşım benim de bildiğim bir siteden serial keyi olan Kaspersky antivirüs gösterdi. Crack değilmiş anladığım kadarıyla, sizce antivirüsü böyle sitelerden indirirsek bilgisayara zarar verir mi? Site fullprogramlarindir.com
Serial Key ile kurduğunda virüs ile ilgili bir sorun yaşamayabilirsin, fakat ertesi gün o serial keyi kapatabilirler ve yine güncelleme alamaz duruma gelebilirsin. Çünkü bu serial keyler bir yerlerden araklanmış olma ihtimali yüksek. Antivirüs firmaları 1 kullanıcı hakkı olan keyin yüzlerce sistemde update yaptığını gördüğünde bu keyleri kapatabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı