Ücretli yabancı dizi izleme sitesi önerisi

TrUmutCan

Hectopat
Arkadaşlar bana ücretli yabancı dizi izleme sitesi tavsiye eder misinz Türkçe altyazılı seçeneği olan ve şu sitelere ücretli üyeyim zaten onları tavsiye etmezseniz sevinirim.

Bein connect.
Dizilla (Yeni Premium'u direkt aldım)
Netflix.
BluTV.
Prime video.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten yeteri kadar dizi izleme platformuna sahip değil misiniz? Kalan siteler genellikle korsan veya televizyondaki kanalların siteleri.
Arkadaşlar bana ücretli yabancı dizi izleme sitesi tavsiye eder misinz Türkçe altyazılı seçeneği olan ve şu sitelere ücretli üyeyim zaten onları tavsiye etmezseniz sevinirim.

Bein connect.
Dizilla (Yeni Premium'u direkt aldım)
Netflix.
BluTV.
Prime video.
Dizilla'yı ben de kullanıyorum ve premium da geldi güzel bir site ancak içerikleri korsan bir şekilde yayınladığı gerçeğini değiştirmez.

Zaten yeteri kadar dizi izleme platformuna sahip değil misiniz? Kalan siteler genellikle korsan veya televizyondaki kanalların siteleri.

Dizilla'yı ben de kullanıyorum ve premium da geldi güzel bir site ancak içerikleri korsan bir şekilde yayınladığı gerçeğini değiştirmez.
Haklısın dizilla korsan bi site ama diğer korsanlar arasından en çok dizi bulunan site aslında dizilla + diğer üye olduğum sitelerle neredeyse her diziyi izleyebiliyorum ama en çok dizilla da var ve dizillanın site tasarımını ve diziyi indirme şeklini sevmediğim için başka bir site arıyorum hulu alcaktım vpn ile ama malsef türkçe alt yazı yokmuş
Tamam işte tüm platformlara üye olmuşsunuz daha ne :)
Sorun Şu Dizilla Daki Dizi sayısı kadar olan ücretli dizi sitesi bulamadım öyle bir site arıyorum

Haklısın dizilla korsan bi site ama diğer korsanlar arasından en çok dizi bulunan site aslında dizilla + diğer üye olduğum sitelerle neredeyse her diziyi izleyebiliyorum ama en çok dizilla da var ve dizillanın site tasarımını ve diziyi indirme şeklini sevmediğim için başka bir site arıyorum hulu alcaktım vpn ile ama malsef türkçe alt yazı yokmuş
Premium aldığın için diziyi indirirken bekleme süresi kalkmış olması lazım ve 1080p izleme gelmiş olması lazım. Bölümü indirirken de diziyi seçebiliyorsun. Ek olarak kaldığın yerden devam et özelliği de sana premium aldığın için tekrar eklenmesi lazım. Mobil uygulaması da var. Güzel bir site, premium da almışsınız. Ancak genellikle Netflix dizileri izliyorsanız Netlix almanız.

Sorun Şu Dizilla Daki Dizi sayısı kadar olan ücretli dizi sitesi bulamadım öyle bir site arıyorum
Eğer korsan dizi sitesi arıyorsanız tavsiyem en mantıklısı Dizilla'da kalmanızdır. Mobil uygulaması var, premium özelliği var ve indirme özelliği dışında neredeyse Netflix gibi sitelerle yarışır. Dizilla dışında adam akıllı bir site veya uygulama yok.

Premium aldığın için diziyi indirirken bekleme süresi kalkmış olması lazım ve 1080p izleme gelmiş olması lazım. Bölümü indirirken de diziyi seçebiliyorsun. Ek olarak kaldığın yerden devam et özelliği de sana premium aldığın için tekrar eklenmesi lazım. Mobil uygulaması da var. Güzel bir site, premium da almışsınız. Ancak genellikle Netflix dizileri izliyorsanız Netlix almanız.

Netflix zaten varda sevmediğim olay şu dizilla da netflix blutv gibi uygulamalarda dizinin bir bölümü indrilebiliyorsa indire tıklayınca otomatik indirmeye başlıyorsun ama yanlış hatırlamıyorsam dizilla da seni başka bir siteye yönlendiriyor o kısmı sevmiyorum ayrıca netflix in de indirmeyle alakalı büyük bir problemi var bence o da indirme sayısı bi dizi indirdim 80 bölümlük başka dizi indiremiyorum bildiğin diyeceksin izle sil ama ben arşiv yapmayı seven birisiym o yüzden silmek istemiyorum

Netflix zaten varda sevmediğim olay şu dizilla da netflix blutv gibi uygulamalarda dizinin bir bölümü indrilebiliyorsa indire tıklayınca otomatik indirmeye başlıyorsun ama yanlış hatırlamıyorsam dizilla da seni başka bir siteye yönlendiriyor o kısmı sevmiyorum ayrıca netflix in de indirmeyle alakalı büyük bir problemi var bence o da indirme sayısı bi dizi indirdim 80 bölümlük başka dizi indiremiyorum bildiğin diyeceksin izle sil ama ben arşiv yapmayı seven birisiyim o yüzden silmek istemiyorum
Dizilla dediğim gibi korsan bir site. İleride Netflix gibi bir site-firma olabilir mi sanmam ancak korsan olmasına rağmen gayet kullanışlı bir site diğerlerine göre. Ancak arşiv yapmayı seviyorsanız bilgisayarınıza bir dosyaya 80 tane bölümü indirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı