Ücretsiz antivirüs önerisi

pcsimcap

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarı yormayan iyi bir Free antivirüs arıyorum. Kaspersky kullandım ama bu bilgisayarda daha fazla deneme sürümü kullanamazsınız dediği için devam edemiyorum. BitDefender aynı şekil de olmuyor. Başka önerebileceğiniz Free antivirüs var mı?

Merhaba. Bilgisayarı yormayan iyi bir Free antivirüs arıyorum. Kaspersky kullandım ama bu bilgisayarda daha fazla deneme sürümü kullanamazsınız dediği için devam edemiyorum. BitDefender aynı şekil de olmuyor. Başka önerebileceğiniz Free antivirüs var mı?
Hocam Kaspersky deneme sürümü değil de az sonra atacağım sürümü indirirseniz işinizi görür.

Hocam Kaspersky deneme sürümü değil de az sonra atacağım sürümü indirirseniz işinizi görür.

ESET diyeceğim ama aynı sorunu o da verecektir. Kaspersky'nin Free versiyonunun bir süresi olmaması lazım.
Hocam Kaspersky Free versiyonunu yaklaşık 2 yıl aralıksız kullandım hiçbir sorun olmadı.

Merhabalar,

Merakımdan soruyorum windows defender neden tercih etmiyorsunuz özel bir sebebi var mı?

Bu şekilde oluyor. Başka hesap denedim yine olmadı.
1682331824095.png

Yeni konular

Geri
Yukarı