Ücretsiz Antivirüslerin Karşılaştırması

Kaspersky > Tüm antivirüsler

Sanırım en iyisi Kaspersky.
Yanlış bilgi. Off bıktım artık.

Tam bir inceleme olmamış, hangi zararlılarla test ettin? Ücretsiz sürümlerde firewall olmaması çok normal. Test sonuçlarına bakın artık. yer yer Avast!, Kaspersky' ı geçiyor. En iyi Anti-Virüs diye bir şey yok.

Tam bir inceleme olmamış, hangi zararlılarla test ettin? Ücretsiz sürümlerde firewall olmaması çok normal. Test sonuçlarına bakın artık. Yer yer Avast! Kaspersky'ı geçiyor. En iyi Anti-Virüs diye bir şey yok.

Sayın Avast GTA 5'in içinde olmayan bir virüs bulduğu için 98 GB'lık GTA 5'i sildiğinden beri tavsiye etmiyorum. KasperSky>Avast ve diğerleri

@Aladdin Keykubad Eğer korsan yazılım kullandıysanız silmesi normal. Duygusal nedenleri bırakın, test sonuçlarına bakın.

Deneme sürümü kullanırken oldu hocam o yüzden lanet ettim bu Avast denilen antivirüsten. Bir de "silinsin mi" diye sormadı anında sildi nasıl oldu anlamamıştım gittim Avast'a mail attım geride dönmediler işte bu olaydan sonra artık Avast benim için bitti

Tam tarama yap bakalım, nasıl artıyor. Her AV'de durum böyledir. Tarama yaparken işlemci kullanımı artar ancak... Arkadaş diyor ki "Kaspersky tarama sonrasında bile işlemci kullanıyor" bunun hakkında bir şey diyemem.
1: Kaspersky kafasına göre tam tarama yapacağını sanmıyorum.
2: Ben Kaspersky tam taramada işlemci kullanmıyor demedim.
3: Bende tarama dışında işlemci kullanmıyor daha çok RAM kullanıyor.

Tam bir inceleme olmamış, hangi zararlılarla test ettin? Ücretsiz sürümlerde firewall olmaması çok normal. Test sonuçlarına bakın artık. yer yer Avast!, Kaspersky' ı geçiyor. En iyi Anti-Virüs diye bir şey yok.

Hocam arkadaş 4 tane program göstermiş aralarından en iyisi sanırım kaspersky dedim en iyisi sizin dediğiniz bizim düşüncelerimiz önemsiz kalıyor bu durumda.

Geri
Yukarı