Ücretsiz bir şekilde Windows 10 elde etme

lawlies

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

ben Windows 8 Embedded Industry Pro kullanıyorum. Doğal olarak Windows 10 yükseltme desteği vermiyor, ücretsiz bir şekilde Windows 10 elde edebilir miyim? Tam sürüm olup olmaması önemli değil.

Windows 10 ile beraber farklı lisanslama sistemine geçtikleri için dreamspark premium olmayan kullanıcılara Windows 10 verilmiyor. O yüzden satın almanız lazım.

Merhaba,

ben Windows 8 Embedded Industry Pro kullanıyorum. Doğal olarak Windows 10 yükseltme desteği vermiyor, ücretsiz bir şekilde Windows 10 elde edebilir miyim? Tam sürüm olup olmaması önemli değil.
Kardeşim ben 3 gün önce sıfırdan bilgisayar topladım içine win10 kurdum win10 64 bit single language kullanıyorum Türkçe sürüm orjinal sitesinden lisanssız indirebilirsin

Garip gelecek belki ama bundan bir hafta önce çok eski bir laptopa(6 yıllık) win10 yüklemeye kalkıştım ve laptopun altındaki lisans keyi kullandım. Windows 7 keyiydi bu arada. Sorunsuz bir şekilde kabul etti.

Not: Usb ile format attım.

O nasıl oldu ki? Halihazırda elinde Windows 8.1 mi vardı?
Hayır parça parça yeni bilgisayar topladım harddisk bomboştu yazılımı satın alıcaktım dvd şeklinde fakat vatan bilgisayarda 500 tl gibi komik bi rakamdı bende orijinal sitesinden indirdim deneme sürümü indirdim kullanmadığım eski laptobumun orijinal win 7 lisansınıda yedekleyip yeni işletim sistemim olan win 10 a attım hiç zorluk çekmedim ve şuanda gayet memnunum herşeyden :)
Tavsiyem git indir sitesinden.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı