Ücretsiz en iyi video düzenleme programı önerisi

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
İki videoyu birleştirebilecek, ses kapatılabilecek, yazı da eklenebilecek, arkaya ses de konabilecek, videodan bir bölümü kesebilecek, kısacası YouTube'de bulunan videolardaki hemen hemen her şeyi yapabilecek, özellikleri fazla, kullanımı kolay, Türkçe, ücretsiz video düzenleme programı arıyorum. Önerilerinize açığım. :)

@Murat5038 @24099
Sizin önerilerinizi de bekliyorum. :)

Hocam bu tür ücretsiz bir program yok. Arkadaşın da dediği gibi Movie Maker var ancak YouTube'da ki videolar kadar düzenleme yapamazsın. Filmora'nın ücretsiz deneme sürümü işini görecektir.

Size iki tane başarılı program söyleyebilirim. OpenShot Video Editor tamamen ücretsiz, açık kaynak kodlu ve sizin istediğiniz özellikleri birçoğunu layıkıyla gerçekleştireceğine inanıyorum.

Diğer bir seçenek ise daha fazla gelişmiş özellikler ile beraber daha iyi video düzenleyebilmenize olanak sağlayan DaVinci Resolve 16 programıdır. Eğer daha da profesyonel çalışmak isterseniz bu programı öneririm. Bu program da tamamen ücretsizdir.

İki videoyu birleştirebilecek, ses kapatılabilecek, yazı da eklenebilecek, arkaya ses de konabilecek, videodan bir bölümü kesebilecek, kısacası YouTube'de bulunan videolardaki hemen hemen her şeyi yapabilecek, özellikleri fazla, kullanımı kolay, Türkçe, ücretsiz video düzenleme programı arıyorum. Önerilerinize açığım. :)

@Murat5038 @Akil Gündoğan
Sizin önerilerinizi de bekliyorum. :)
Youtube düzenlemesi istiyorsan bir adobe aboneliği ve güzel bir after fx eğitimi alman lazım eğitim almak yerine hazır efektler de satın alabilirsin (motion bro vs.) ama ücretsiz bir program ile en fazla kes yapıştır yaparsın kullanmaya değmiyecek 3-5 hazır efekt görürsün programların bir çoğunda da altta bir reklamla karşılaşırsın işin tek seferlikse movie maker ile hallet uzun vadeli ve devamlı ise adobe'ye yönel her yerde işe yarayacak programlara sahip olursun acemi eğitimle ihtiyaclar'ını karşılarsın ilerde geliştirirsin.
Kendim böyle bir yoldan gittim şu an freelancer olarak tasarım yapıyorum bi adım atman belki ilerde zevkli bir iş bile kazandırabilir. :)

Diğerlerinin önerdikleri daha iyi olabilir, uzun süredir yenilenmeyen; hatta kaldırılan bir şey.
Ben de bu şekilde düşünüyorum. :)

@Murat5038 @24099
Arkadaşların önerdikleri programlar güzel mi?
Sizin önerebileceğiniz bir program var mı? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı