Ücretsiz Güçlü Antivirüs Önerisi

Tamam. En başta sizi yanlış anladığım için özür dilerim. Siz tam sürüm kullanmak için para vermeniz gerekmiyor diyince ben de haliyle öyle anladım.
Teşşekkürler. Bende agresifleştiysem özür dilerim.

Kesinlikle AV'lerde korsan kullanımına karşıyım. Her ne kadar bahsi geçen sorunları yaşamasam da oluşan olumsuz genel görüş beni düşündürdü. Uygun fiyatlı bir AV bulabilirsem süresi bittikten sonra onu kullanmayı düşüneceğim.

ESET Nod32 oldukça güzel. 1GB ramli sistemde arkaplanda half life oynarken çalıştırıyordum. tıkı yoktu sistemin.

Bilgisayarın ve kullanıcının güvenliğini koruması için güvenlik programlarına ihtiyacı yok aslında. Yani güvenilen güvenlik programları da bir yere kadar koruyabiliyor. Kullanıcının kendi güvenliğini kendi sağlayabilir. Görüyorum çoğu kullanıcı bilgisayarında güvenlik programlarına güveniyor. Güvendiği için de tıkladığı link nerede ne yaptığına veya tıklamadan önce nereye yönlendireceğine bakmıyor kontrol etmiyor. Kısacası kontrolü elden bırakmayacaksın her an sürekli dikkat ederek bilinçli güvenli adımlarla ilerleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı