Ücretsiz kayıt-yayın programı önerisi

Sistemin nedir? Hangi ayarlarda yayın açmaya çalışıyorsun?

Denerim hocam.

GTX 1650 sistem i7 10700F ekran kartı ağırlıklı 3000 bit çözünürlük 1440x810.
Yayını işlemci üzerinden veriyorsun değil mi? 1650 yayıncılıkta güçlü bir kart değil. İşlemci soğutucun nedir? XMP profili açık mı?

İşlemci soğutucum stok soğutucu. Ekran kartı üzerinden veriyorum yayını. XMP profili nedir?
1650 eti budu belli bir kart. Yayını işlemciden vermen lazım. Stok soğutucu ile hem oyun hem yayın zor iş. Yük altında soğutamaz o soğutucu kendine hayrı yok onun. XMP profili de RAM frekanslarınızla alakalı bir ayar. BIOS'tan açılıyor. Bellekler fabrika çıkışı 2133 MHz'de tak çalıştır'a ayarlıdır. Belleğin kapasitesine ulaşması için XMP profilinin açılması gerekir.

1650 eti budu belli bir kart. Yayını işlemciden vermen lazım. Stok soğutucu ile hem oyun hem yayın zor iş. Yük altında soğutamaz o soğutucu kendine hayrı yok onun. XMP profili de RAM frekanslarınızla alakalı bir ayar. BIOS'tan açılıyor. Bellekler fabrika çıkışı 2133 MHz'de tak çalıştır'a ayarlıdır. Belleğin kapasitesine ulaşması için XMP profilinin açılması gerekir.

Hocam stok soğutucuda sıkıntı yok 75 derecede görmedim ben işlemcimi. Yayını işlemciden veririm. Dediğiniz ayarıda açarım.

Hocam stok soğutucuda sıkıntı yok 75 derecede görmedim ben işlemcimi. Yayını işlemciden veririm. Dediğiniz ayarıda açarım.
Yayını işlemciye ver bakalım %99 kullanım ile yetecek mi o soğutucu :p

Geri
Yukarı