[Ücretsiz] KCleaner resmi lisans

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
KCleaner 3.8.4
6dcf49d78cbf2a1e65e60292041b1c2c.png

(İndirme bağlantısı için resime tıklayınız.)
Asıl fiyatı: $14.99

Yazılım için Giveaway teklifi bitmeden önce yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. (readme.txt dosyasını okuyabilirsiniz.) 29 Mayıs Pazar saat 11:00'de teklif bitiyor. Programa güvenmiyorsanız internette araştırma yapabilirsiniz.

• Nedir?
Disk temizleme aracıdır.
  • Nasıl ücretsiz?
Giveaway of the Day (Günün Eşantiyonu), her gün ücretli programların kullanıcı sayısını arttırmak için yasal yollardan lisans dağıtan bir internet sitesidir. Ücretsiz edinilen program bilgisayardan kaldırılırsa tekrar lisans almak gerekir.
40069074102085066101081093076080083071077069130099051046056
Giveaway of The Day hakkında detaylı bilgi: Giveaway of the Day - Vikipedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası program bana hiç güvenilir gelmedi. Wise Care 365 falan kullanırım daha iyi. Bu programın ücretli olması bile şaşırtıcı. Elinize sağlık.

Kodların hepsi aynı
Buna rastladım ben de. Emin değilim belki 1 kod birden fazla kez kullanılabilir. Ki herk program için kod verilmiyor. Dünkü verilen programın yalnızca Setup dosyası vardı. Kodsuz da verilebiliyor.
Açıkçası program bana hiç güvenilir gelmedi. Wise Care 365 falan kullanırım daha iyi. Bu programın ücretli olması bile şaşırtıcı. Elinize sağlık.
Zaten anladığım kadarıyla bu programlar meşhur olmayan programlar. Böyle yollarla tanıtımı yapılıyor. Ama geçenlerde MS Tech Office Home Lifetime lisans vermişlerdi.

Zaten anladığım kadarıyla bu programlar meşhur olmayan programlar. Böyle yollarla tanıtımı yapılıyor. Ama geçenlerde ms tech Office Home lifetime lisans vermişlerdi.

Böyle programları vereceğine CCleaner, Wise Care 365 gibi programları lifetime olarak verse iyi olur. Programın arayüzü bile Windows'un yıllardır güncellenmeyen disk temizleme aracından daha kötü gibi geldi bana.

Böyle programları vereceğine CCleaner, Wise Care 365 gibi programları lifetime olarak verse iyi olur. Programın arayüzü bile Windows'un yıllardır güncellenmeyen disk temizleme aracından daha kötü gibi geldi bana.
Nasıl verdiğini de düşünmek lazım. Şimdi kim veriyor bunları? Site kendisi mi satın alıyor yoksa geliştirici mi veriyor? Bana geliştirici tanınması için veriyor gibi geldi. Bu durumda CCleaner gibi adını duyurmuş programlar neden buraya başvursunlar ki? Ha indirim yapar, kısa süreliğine ücretsiz yapar ya da çekiliş yapar falan o ayrı. Ama onun dışında mantıksız olur.

Nasıl verdiğini de düşünmek lazım. Şimdi kim veriyor bunları? Site kendisi mi satın alıyor yoksa geliştirici mi veriyor? Bana geliştirici tanınması için veriyor gibi geldi. Bu durumda CCleaner gibi adını duyurmuş programlar neden buraya başvursunlar ki? Ha indirim yapar, kısa süreliğine ücretsiz yapar ya da çekiliş yapar falan o ayrı. Ama onun dışında mantıksız olur.

1 yıl önce falan Wise Care 365 veriyorlardı, sitenin istek maili falan yok mu?

Geri
Yukarı