Ücretsiz koruma programı önerisi

Ücretsiz kullanabileceğimiz korumamızı sağlayacak program öneriniz var mı?

Arkadaşlar ücretsiz güzel programlar önermiş. Bence 10 TL verip trend Micro maximum Security key alabilirsin trend Micro'nun en kapsamlı paketi 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum sana fazlasıyla yeter. Kendi sitesinde 430 TL. Ayrıca 3 cihaza aktif edebilirsin telefon da dahil.

10 TL olan site.

430 TL olan site.

Arkadaşlar ücretsiz güzel programlar önermiş. Bence 10 TL verip trend Micro maximum Security key alabilirsin trend Micro'nun en kapsamlı paketi 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum sana fazlasıyla yeter. Kendi sitesinde 430 TL.

10 TL olan site.

430 TL olan site.

O keyler yasal değil. Güvenilir de değil.

O keyler yasal değil. Güvenilir de değil.

Saçmalama hocam neresi güvenilir değil crack yapmıyoruz key aktif ediyoruz adam sana key atıyor e postana sen trend Micro'nun sitesinden programı indiriyorsun ve keyi aktif ediyorsun aynı Windows 10 keyleri gibi. İlk kullandığımda şüpheliydim dedim 10 TL key olur mu diye 1 yıl aldım ve sıkıntı yaşamadım bu yıl 2 yıllık aldım ve sorunsuz kullanıyorum. Ayrıca ablamın bilgisayarına aktif ettim ve kendi telefonuma da keyi aktif ettim sorun yaşamadım.

Dosya Ekleri

• Web yakalama_30-5-2021_162236_account.trendmicro.com.jpeg
    Web yakalama_30-5-2021_162236_account.trendmicro.com.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 20
  • Adsız.png
    Adsız.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 22
Trend

Saçmalama hocam neresi güvenilir değil crack yapmıyoruz key aktif ediyoruz adam sana key atıyor e postana sen trend Micro'nun sitesinden programı indiriyorsun ve keyi aktif ediyorsun aynı Windows 10 keyleri gibi. İlk kullandığımda şüpheliydim dedim 10 TL key olur mu diye 1 yıl aldım ve sıkıntı yaşamadım bu yıl 2 yıllık aldım ve sorunsuz kullanıyorum. Ayrıca ablamın bilgisayarına aktif ettim ve kendi telefonuma da keyi aktif ettim sorun yaşamadım.

Ben birkaç yıl önce onlardan yüzlerce sattım bir tek sorun bile yaşamadım gayet de beğeniyordum güzel program bence de kullanmak istiyenler için ucuz yollu

Geri
Yukarı