Ücretsiz Minecraft Premium nasıl alınır?

Uczpre diye bir yer vardı zamanında almıştım 2 senedir bende.

1595030292312.png

Yani çalınır ise yenisini mi veriyorlar?

1595030312663.png

Eposta şifresini mi veriyorlar? Peki epostayı, şifreyi, ismi değiştirdikten sonra tamamen benim mi oluyor?

Fatura ile geri alınma şansı yok değil mi?

Lisedeyken Free ggden almanın bir bugunu bulmuştuk. Hem VPN açık hem de puffin kullanarak sınırsız tıklama yapılıyordu. Bir sürü hesap almıştım ama neden bilmiyorum hiçbirini saklamamışım. Hepsi güne gitti :)

Hocam gel sarılalım o Bug'la iyi para yaptım ben peynir ekmek gibi gidiyorlardı :) .

Eki Görüntüle 617731

Yani çalınır ise yenisini mi veriyorlar?

Eki Görüntüle 617732

Eposta şifresini mi veriyorlar? Peki epostayı, şifreyi, ismi değiştirdikten sonra tamamen benim mi oluyor?

Fatura ile geri alınma şansı yok değil mi?

Ucuzgames hesabın olmaz ise hemen yenisini verirler. Hesap çalışmadı diye onlara ulaş tık diye yeni hesap verirler.
Bilmem kaç Euro olan oyunu 10 TL'ye satıyorlar öyle mi? 5 saniye bakınca hesabınızın şifresi değişiyor.
Ucuzgames hesabın olmaz ise hemen yenisini verirler. Hesap çalışmadı diye onlara ulaş tık diye yeni hesap verirler.
Zaten adamlar kullanılmayan eski hesapları satıyorlar .

Zamanında bu işi amatörce yaptığım için işleyişi kısaca anlatayım. Malum siteler hesapları plati.ru gibi yerlerden satın alıyorlar. Tanesi 1 TL'ye bile zar zor geliyordur. Kendi sitelerinde 5-10TL'ye satıyorlar. Eğer hesabın şifresini hesabı çalınan kişi değiştirirse destek ekibine yazıyorsunuz kurtarabiliyorsa hesabınızı kurtarıyorlar kurtaramıyorlarsa yenisini veriyorlar tabii yenisini verme durumu sitenin ilgisiyle ilgili. Bu hesapların e-postasına erişimi genelde satan kişilerin elinde olmuyor. Alacaksanız 50-100 TL gibi meblağlara satılan altın paket gibi paketlerden almak yerine 5-10 TL'ye satılan demir paketlerden satın alın 5-10 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı