Steam Ücretsiz oyun sonradan paralı olursa satın alma ister mi?

Daha fazla  
İyi geceler arkadaşlar. Ben bir şey merak ettim. Şimdi Steam'de PUBG bedava ama benim oynayacak bir bilgisayarım yok. Bu yaz tatili almayı planlıyorum. Şimdi konuya dönelim. Mesela PUBG yaz tatilinde paralı oldu diyelim. Ben PUBG'yi şimdi kütüphaneye telefondan eklesem, yaz tatili geldiğinde kütüphaneden bedava indirebilecek miyim yoksa parasını vermem mi gerekiyor?

İyi geceler arkadaşlar. Ben bir şey merak ettim. Şimdi Steam'de PUBG bedava ama benim oynayacak bir bilgisayarım yok. Bu yaz tatili almayı planlıyorum. Şimdi konuya dönelim. Mesela PUBG yaz tatilinde paralı oldu diyelim. Ben PUBG'yi şimdi kütüphaneye telefondan eklesem, yaz tatili geldiğinde kütüphaneden bedava indirebilecek miyim yoksa parasını vermem mi gerekiyor?

Bedava oynayabilirsin. Sonuçta ücretsizken aldın.

Kütüphaneye eklediyseniz artık sizindir zaten ücretli olmaz fakat olursa yine oynayabilirsiniz siz.

PUBG'nin tekrar ücretli olma gibi bir şansı yok. Diyelim ki ücretli oldu, siz ücretsizken kütüphaneye eklediyseniz sizde kalmaya devam eder. Satın almanızı istemez. Birkaç günlüğüne ücretsiz olan oyunlar var, o ayrı. Süre bittiğinde oynamaya devam etmek için satın almanız gerekir onlarda. PUBG gibi ücretsiz ücretsiz bir oyunu kütüphaneye eklerseniz sizde kalır.

Geri
Yukarı