Ücretsiz Ücretsiz profil fotoğrafı yapıyorum

Profil resmimin arkaplanı çok boş geliyor. Arka plana Japonca bir şeyler yazsana. :D Ne olduğu önemli değil, havalı gözüksün sadece.

kst.jpg

Assassin's pride veya honzuki no gekyoujo temalı üzerinde shuichi tatsuo yazan bir profil fotoğrafı yapabilirseniz sevinirin. Japonca'da olur Shuichi Tatsuo size bırakıyorum.

Kafanıza göre bir şeyler yapın hocam.

Kurt temalı ve Wolerm yazan bir şeyler.

Merhaba sosyal!
Şu an canım çok sıkkın hastayım zaten yapacak bir şeyim yok. acemiyim çok iyi bir şey beklemeyin ve eleştirmede lütfen acımasız olun kendimi ancak öyle geliştirebilirim. Hobi olarak yapıyorum ve boş zamanlarımda yapacağım yani yapamassam şimdiden özür dilerim.

Saygılarımla.

Hocam selamlar, pek logo ile alakası yok ancak bir projem var ve proje için çizim gerekiyor açtığım konulardan projeye bakıp bir şeyler yapar mısınız?

Merhaba sosyal!
Şu an canım çok sıkkın hastayım zaten yapacak bir şeyim yok. acemiyim çok iyi bir şey beklemeyin ve eleştirmede lütfen acımasız olun kendimi ancak öyle geliştirebilirim. Hobi olarak yapıyorum ve boş zamanlarımda yapacağım yani yapamassam şimdiden özür dilerim.

Saygılarımla.

Normalde içim elvermiyor, ama yine de söyleyeyim HYPERION yazan bir çalışma yaparsan çok mutlu olurum. Merak etme kötü olsa bile hiç sıkıntı değil, hem böylelikle kendini geliştirebilirsin bence. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı