Ücretsiz Ücretsiz Profil Kapak Fotoğrafı İstek Konusu

Mesajınıza alıntı yapmadığım sürece kapak fotoğrafınız daha yapılmamıştır ve sıradasınızdır arkadaşlar. Çok fazla istek var, yanıtlama sırasına göre yapıyorum.
Ama en başlardayım :( Neyse bekleyeceğiz artık.

Cyberpunk temalı sağ üstte de 'Şafak' yazarsa sevinirim. Mümkünse fotoğraf kız ile ilgili olsun, teşekkürler :)
Kapak fotoğrafınız:
17.png

Oyun temalı bana da Youtube kapak fotoğrafına koymam için bir resim yapar mısınız rica etsem. IQT yazılı olacak şekilde ve arka tonları profil resmime uyarsa ( kırmızı ve beyaz ) çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden. Aşağıda ki formu bulamadığım için buraya yazdım. Kanalım bu şekilde.
Diğer platformlar ücretli grafik tasarım işine giriyor, burası yeri değil. :)
_elchavo_ yazan turuncu ve siyah temalı bir PP yaparsan çok mutlu olurum :) şimdiden teşekkürler.
PP yapmıyorum.
Hocam, imzadaki sözü ve nicki kullanarak bir şey yaparsan çok memnun olurum.
Aslında benim farklı bir fotoğrafı çizgi karaktere çevirebilirseniz çok iyi olur. Pazartesi yeni bir kurumda işe başlayacağım, hani buradaki gibi kaptan mağara adamı kullanmak istemiyorum profil fotoğrafında. Mümkünse sizin için de fotoğraf isteyin ileteyim.
Şimdiden teşekkürler @64502
Vektörel çizim yapmıyorum, diğer isteğinizi sıranız gelince yaparım.
@64502 bu tür arkaplanları nasıl yaptığınız ve hangi programları kullanıp yaptığınız ile ilgili bir rehber yaparsanız veya bir rehber videosu yapıp paylaşırsanız sevinirim...
Aslında yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Merhaba, CS:GO grubum için profil fotoğrafı yapabilir misiniz? :D Üstünde SouL (Team) yazacak. Yapabilirseniz mutlu olurum.
Technopat profilindeki kapak fotoğrafı dışında hiçbir şey yapmıyorum bu konuda. Diğer platformlar için yapılacak işler ücretli grafik tasarım işine girer onun da yeri burası değil. :)
Hocam hala yapıyor musunuz? Yapıyorsanız da meşgul müsünüz?
Yapıyorum, uzun sürüyor.
Vallahi helal olsun hocam.

Kolay gelsin, ellerinize sağlık :)

Kapak fotoğrafı istemiyorum, sadece teşekkürümsü mesajımı ilettim :D
Teşekkürler hocam bu gidişle herkesin kapak fotoğrafında benim elim olacak gibi hayırlısı. 😂

Kaçıncı sayfadasınız?
3. sayfaya başladım.

kapak fotoğrafınız:
Eki Görüntüle 673842

PP yapmıyorum.

Aslında yaptım.

Technopat profilindeki kapak fotoğrafı dışında hiçbir şey yapmıyorum bu konuda. Diğer platformlar için yapılacak işler ücretli grafik tasarım işine girer onun da yeri burası değil. :)

Yapıyorum, uzun sürüyor.

Teşekkürler hocam bu gidişle herkesin kapak fotoğrafında benim elim olacak gibi hayırlısı. 😂

3. sayfaya başladım.

Hocam turuncu ve siyah temalı elchavo yazan bir wallpaper yapar mısınız rica etsem içinde uzi silahı olursa da çok güzel olur.

Kapak fotoğrafınız:
Eki Görüntüle 673842

PP yapmıyorum.

Aslında yaptım.

Yapıyorum, uzun sürüyor.

3. sayfaya başladım.
Sizin tatlı canınız sağolsun :)

Hocam turuncu ve siyah temalı elchavo yazan bir wallpaper yapar mısınız rica etsem içinde uzi silahı olursa da çok güzel olur.
Sadece Technopat Sosyal profilinizde kullanacağınız kapak fotoğrafları yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı