Ücretsiz veya Ucuz Oyun Önerisi

aylin_65

Centipat
Sistemimi alalı 3 hafta oluyor şu ana kadar çoğunlukla Fortnite, Apex, LOL gibi oyunlar oynadım. Sadece benim sevebileceğimi düşündüğünüz veya sizin sevdiğiniz oyunları yazarsanız sevinirim.
Not: Ücretsiz önerirseniz sevinirim ücretlidir olabilir ama fiyatı çok uçuk olmazsa güzel olur.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Black Squad oynayabilirsiniz. İndirirseniz haberim olsun oynuyorum, takım arkadaşı lazım bir tane adam yok.

Destiny 2 tavsiye ederim. PvP ve PvE modları mevcut. Güncel bir looter shooter oyunu.

3 Tavsiyem var ücretsiz hepsi Brawlhalla Warframe Lol oynadığın için Dota 2 Başka bedava oyun tavsiye etmem pek Bonus Destiny 2

Ücretsiz MMO istiyorsan göz at:

Mazisi bende derindir.

Call of Duty Mobile.
Emulatör gerekiyor bide bence çok onun yerine pubg mobil daha mantıklı daha güzel bence call of duty mobile oynuyorum ama battle royale geliştirilmeli 5'e5 modlar çok iyi ama gerçek i battle royal isterse pubg mobil ondanda hile var ama ben oynuyom abart ak kadar yok.
Sistemimi alalı 3 hafta oluyor şu ana kadar çoğunlukla Fortnite, Apex, LOL gibi oyunlar oynadım. Sadece benim sevebileceğimi düşündüğünüz veya sizin sevdiğiniz oyunları yazarsanız sevinirim.
Not: Ücretsiz önerirseniz sevinirim ücretlidir olabilir ama fiyatı çok uçuk olmazsa güzel olur.
Şimdiden teşekkürler.
H1Z1 eskidi ama battle royale çok güzel.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı