Ücretsiz Video Düzenleme Program Önerisi

Malekith

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Video kırpma, ses ekleme ses kaldırma gibi basit özellikleri olan bir video düzenleme programına ihtiyacım var. Shotcut adında bir program var ama beğenmedim, çok kötü bir program. Önerileriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Video kırpma, ses ekleme ses kaldırma gibi basit özellikleri olan bir video düzenleme programına ihtiyacım var. Shotcut adında bir program var ama beğenmedim, çok kötü bir program. Önerileriniz neler?
Wondershare Filmora9
Bu arada kullanmadigim bir steam hesabim var onun icinde 1,2 tane oyun ve movavi video editor var. Her girdiginde benden code almaktan usenmiyeceksen sana verebilirim hesabimi.

Openshot'a bakabilirsin:
Konuyu açarken OpenShot'ı indiriyordum bir yandan şimdi denedim beğenmedim, program videonun bir kısmını render alıyor ama sıkıntılı tıpkı YouTube'da videonun devamının önceden belleğe atılamayıp sürekli takılması gibi takılmaya sebep oluyor bu program hadi onu geçtim render yaparken 1 saat render süresi veriyor, işlemcim eski ama 7 dakikalık videoyu hızlandır kes kırp işlemleriyle 2 dakika 30 saniyeye düşürmek için 1 saatte beklenmez yani. Sorunlu bir program bu da, Shotcut bunun yaptığını 15 dakikada yapıyordu.
Davinci Resolve diye bir program varmış deneyebilirsiniz.
Bakacağım.
Wondershare Filmora9

Bu arada kullanmadigim bir steam hesabim var onun icinde 1,2 tane oyun ve movavi video editor var. Her girdiginde benden code almaktan usenmiyeceksen sana verebilirim hesabimi.
Bakacağım ve evet üşenirim :D
Davinci Resolve güzel programa benziyordu ama galiba ya ekran kartım eski olduğu için bunu desteklemiyor ya da OpenCL diye bir problem var onu çözmem gerekiyor. Öneriler hala daha açık.
DaVinci Resolve sistemimle uyumsuzmuş, öneriler bekleniyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı