Ücretsiz Windows nasıl elde edilir?

Guvenilir bir satici linki verebilir misiniz? G2a kinguin gibi siteler genelde kacak kod satiyor zaten. Watch dogsu 2tlye gormustum en son. Daha once oyun yapimcilari defalarca bundan yakiniyordu. En sonunda da steam bunlari bitirmek icin gift sistemini kokten degistirdi.

Sikinti yasayan yok diyorsunuz da kmspicoda da sikinti yasayan yok oyle bakilirsa. (Viruslu sahte versiyonlari kullanilmadiktan sonra) hem o lisanslarin yarin birgün patlamayacaginin da garantisi yok.

Ben hirsizliga katkida bulunmaktansa korsan kullanmanin bile daha dogru oldugunu dusunuyorum.

Guvenilir bir satici linki verebilir misiniz? G2a kinguin gibi siteler genelde kacak kod satiyor zaten. Watch dogsu 2tlye gormustum en son. Daha once oyun yapimcilari defalarca bundan yakiniyordu. En sonunda da steam bunlari bitirmek icin gift sistemini kokten degistirdi.

Sikinti yasayan yok diyorsunuz da kmspicoda da sikinti yasayan yok oyle bakilirsa. (Viruslu sahte versiyonlari kullanilmadiktan sonra) hem o lisanslarin yarin birgün patlamayacaginin da garantisi yok.

Ben hirsizliga katkida bulunmaktansa korsan kullanmanin bile daha dogru oldugunu dusunuyorum.
Ben yaşadım. Eski laptobum Lenovo G550'de KMSPİCO adlı lanet program ile etkinleştirme yaptım.
Sonra kaynak kullanımlarım %100 arttı. Musallat.exe virüsü musallat oldu. :D
O lisanlar çalıntı olsa bile bu sizi ilgilendirmez. Bu çalan kişinin günahıdır. Eğer Windows sorunsuz etkinleşiyorsa sıkıntı yoktur. Korsana hiçbir şekilde destek vermiyoruz. Korsana destek verecekseniz burası size göre değil.

G2A ve Kinguin'in kaçak key sattığını kanıtlayabilir misiniz?
KMSpico denilen programın virüs bulaştırmadığını kanıtlayabilir misiniz?
Bir korsan programın çakması nasıl olur?

@falseside
OEM lisansların, kaçak ve çalıntı olduğunu ilk defa sizden duyuyorum. Böyle bir şey yok. Bu OEM lisanslar anakart değiştikten sonra veya başka bir bilgisayarda kullanılamaz. Tek farkı bu. Kaçak veya çalıntı değiller. Çoğu kişi OEM lisans kullanıyor. Bu tamamen güvenli bir yöntem. Üstelik orijinal.

Sizin dediğiniz KMSpico programı korsan Windows. Yani sıkıntı yaşayan yok diyorsun da hiçbir şekilde güveni olmayan, yasal olmayan tamamen korsan Windows.

Ha OEM lisanslar siz ölseniz bile onlar ölmüyor. Bunu da belirtmek istiyorum. Bu lisanslar kalıcı. Sadece anakart ve bilgisayar değiştirmeyince. Böyle yanlış bilgileri ediniyorsunuz, azcık araştırırsanız neyin ne olduğunu görürsünüz zaten.

OEM lisans hırsızlık falan değil. Sizin kullandığınız program, tamamen emek hırsızlığı ve bu sitede hiç tavsiye edilmeyen ve uygun bulunmayan bir yöntem. Herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda, burada korsana destek verilmiyor. Burada yardım beklemeyi de unutun derim.

Buyurun buradan alabilirsiniz: Windows 10 Pro 32/64 Bit Türkçe Orjinal Lisans Anında Teslim - n11.com

Edinemezsin. Yeni sistem toplayıp Windows 7 kurmak nedir? O Windows KMSpico ile etkinleştirilmiş korsan Windows'tur. 30-40TL'ye Windows 10 OEM lisansı alabilirsin.
Bayağı tartışmışsınız ama oem keylerle kutuluların farkı açık: Oem keyler bilgisayar toplayan ve pazarlayanlara satılan keylerdir. Pazarlayıcılara özel bir nevi de. Yalnız şöyle bir tarafı var: Kutulu 500tl keylerden alırsan ve bir sorun yaşarsan senle microsoft ilgilenir. Ancak bir bilgisayar aldıysan ve içindeki windows Oem'se sıkıntı yaşadığında bilgisayarı satın aldığın firma ilgilenmek zorundadır. Zaten pazarlayıcı değilsen Oem senin için değildir. Buyrun buradan da bakabilirsiniz OEM sürüm nedir, kutulu sürüm nedir?
Windows 10 tamamen ücretsiz olacak yakında diyorlar bu ne kadar doğru? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Bu bilgileri kim veriyor sana güzel kardeşim :) Birinci sayfadan okumaya başladım hala gülüyorum :)

@falseside Haha, okurken bayağı güldüm doğrusu. Yazma şekliniz Youtube yorumlarındakiyle aynı. Neyse konuyu sonlandırayım bari, o keyler eski artık kullanılmayan, kırık vs. PC'lerin Windows kodları. Anakart değişimi gibi bir seçenek var, o seçeneği seçip o bilgisayardaki işletim sistemini inaktif yapıp keyi tekrar kullanılabilir hale getiriyorlar. E onu da ucuza satıyorlar. Başka türlü olduğu yerde duracak boşu boşuna. Yani o keyleri zamanında birisi aldı zaten. Biz sadece artık kullanılmayan keyleri bir daha satın alıyoruz. Bu kadar. He, çalıntı durumu da arada vardır tabii ki ama bütün OEM keyler çalıntıdır demek de neymiş? Al bak. MICROSOFT FQC-08977 Windows 10 Pro 64bit Türkçe OEM Yazılım ürünleri - inventus o kadar ucuza satan varken OEM keyi Inventus neden 625 TL'ye satıyor? Ayrıca Vatan, Teknobiyotik, Sinerji ve çoğu PC parçası satan mağazalar da OEM keyleri satıyor. CD devri bitti artık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı