Üçüncü buluşma

Gözümde bakasetas kesildin hocam. O penaltıyı kaçırma. İyi haberlerini gol sesini bekliyoruz.
Her zaman umut vardır. 🥲

Her zaman umut vardır. 🥲

İlk olarak buluşmanın haftaya olacağı kesinleşti. Erkene almaya çalışacağım merak uyandırarak ama pek olmaz gibi. Seçim yapmak zorundayım arkadaşlığı devam ettiremem.

Buluşma Pazartesi günü olacak. Son 3 gün.

Son düzenleme:
Öncelikle sonuçla ve kendi ruh halim ile başlayayım, yazdığım gibi reddetti ama değişikti farklıydı ve ruhsal açıdan neredeyse hiç etkilenmedim. Söyledim ve rahatladım oh be de tam diyemiyorum değişik durumdayım, gerçekten birşey hissetmiyorum.

Öncelikle; Benim dünden rezervasyon yaptırdığım lüks restorantı gün içinde çok pahalı ne gerek var sonuçta sen ödeyeceksin diyerek istemedi. Daha uygun fiyatlı biryere gidelim dedi. Çokta ısrar etmedim. En fazla peki emin misin falan yaptım ve kabul ettim. İş çıkışının hemen ardından buluştuk. Oturduk konuşuyoruz yiyoruz herşey samimi giderken malum konuya olayı bağladım. Biraz soğuk duş etkisi yarattı tabi bir müddet ortamı soğuttum. İlla bunu yapman mı gerekiyordu oldu mu vs. dedi. Bunu konuşmamız gerekiyordu artık dedim. Bu konu ile alakalı çok şey söyledi ama en net verdiği cevap yanlış insan yanlış zaman oldu. Hayatında başka şeylere odaklandığını, zaten imkanım olursa bir an önce burdan gitmek istediği gibi planlarından bahsetti.

Arkadaş kalmamız gerektiğinden bahsetti. Sana ekstra bir ilgi de göstermedim kendimi yanlış ifade ettiğimi düşünmüyorum ama sen ne istersen o şekilde davranırım, beni engelle benimle konuşma dersen veya tam tersi bişey olmamış gibi samimi devam edelim dersen onu yaparım diyerek tüm kararı bana bıraktı. Daha az yazarsın veya sadece işle alakalı yazarsın dediğimde hiç selam sabah nasılsın muhabbetlerine girmeyecek miyiz böyle mi olacak dayanabilir misin bunu mu istiyorsun dedi. Buna net cevap veremedim bu kadarını da istemediğim için. Belli bir soğukluktan ciddilikten sonra dayanamadık resmen birbirimize bakıp ister istemez gülmeye başladık. Yani aramızda oluşan bu samimi ilişki böylesine ciddi bir sohbeti resmen yedi bitirdi.
Daha sonrasında sanki bunları 15 dk önce hiç konuşmamışız gibi ilk başlardaki samimi sohbete geri dönmeye başladık. Dayanamadık resmen. Sohbet araç muhabbetine geldiğinde; alırsın beraber gezeriz uzaklara gideriz takılırız gibi gerçekten benimde hoşuma giden şeyler söyledi. Bu harbiden hoşuma gitti. Çok samimi kız arkadaşının yakında buraya geleceğinden bahsetti. Sende gelirsin otururuz kaynaşırız falan yaptı. Bu da gayet iyi.
Sonrasında sohbet farklı farklı yerlere gitti bel altına bile girdik. Seks muhabbetinden tut herşeye kadar. Daha sonrasında nasihat tadında şeyler söylemeye başladı. Takmaya değmez s.ktir et gibisinden.

s1.gif

Yani şu oldu resmen; ben derdimi anlattım, mecazi anlamda elini omzuma koyup bak delikanlı boşver değmez der gibi söylemlerine aldırış etmemeye çalıştım. Sohbeti kesme gibi bir intihara giremem. Vazgeçemem.

Her zaman umut vardır. 🥲

İlk olarak buluşmanın haftaya olacağı kesinleşti. Erkene almaya çalışacağım merak uyandırarak ama pek olmaz gibi. Seçim yapmak zorundayım arkadaşlığı devam ettiremem.

Buluşma pazartesi günü olacak. Son 3 gün.

Haydi dostum bu maçtan galibiyetle ayrılıp şampiyonluk yolunda büyük bir adım atmış olacağız.

Öncelikle; Benim dünden rezervasyon yaptırdığım lüks restorantı gün içinde çok pahalı ne gerek var sonuçta sen ödeyeceksin diyerek istemedi.

Hocam paranıza yazık kızınız oğlunuz dışında kimseye böyle bir muameleye gerek yok.

İş çıkışının hemen ardından buluştuk. Oturduk konuşuyoruz yiyoruz herşey samimi giderken malum konuya olayı bağladım. Biraz soğuk duş etkisi yarattı tabi bir müddet ortamı soğuttum. İlla bunu yapman mı gerekiyordu oldu mu vs. dedi. Bunu konuşmamız gerekiyordu artık dedim. Bu konu ile alakalı çok şey söyledi ama en net verdiği cevap yanlış insan yanlış zaman oldu.

İlişki olayı konuşulmaz ilişki kadın ister ve seni gizliden zaman içerisinde sevgilisi yapmak istediği için adımlar atar bir erkek bu adımları atmamalı konuyu açmamalı. Burada yanlış insan yanlış zaman diye bir şey yok kadın sizi motive etmek için söylemiş.

Hayatında başka şeylere odaklandığını, zaten imkanım olursa bir an önce burdan gitmek istediği gibi planlarından bahsetti.

Bu cümlede de aslında demek istediği seni istemiyorum çekici gelmiyorsun. Çekici bir erkek görürse plan falan bahanelerini bırakıp gider erkek ne derse onu yapar emin olun.

Arkadaş kalmamız gerektiğinden bahsetti. Sana ekstra bir ilgi de göstermedim kendimi yanlış ifade ettiğimi düşünmüyorum ama sen ne istersen o şekilde davranırım, beni engelle benimle konuşma dersen veya tam tersi bişey olmamış gibi samimi devam edelim dersen onu yaparım diyerek tüm kararı bana bıraktı. Daha az yazarsın veya sadece işle alakalı yazarsın dediğimde hiç selam sabah nasılsın muhabbetlerine girmeyecek miyiz böyle mi olacak dayanabilir misin bunu mu istiyorsun dedi. Buna net cevap veremedim bu kadarını da istemediğim için. Belli bir soğukluktan ciddilikten sonra dayanamadık resmen birbirimize bakıp ister istemez gülmeye başladık.

İşinden dolayı kuracağın zorunlu ilişki dışında hiçbir şekilde konuşmaman en sağlıklısı, burada aslında sorduğu soru beta olup benimle sevgili olmak yerine arkadaşım mı olmak istiyorsun yoksa bir alfa gibi arkadaşlığı istemeyip sevgili olma kararında kesin misin sorusu.

Daha sonrasında sanki bunları 15 dk önce hiç konuşmamışız gibi ilk başlardaki samimi sohbete geri dönmeye başladık. Dayanamadık resmen. Sohbet araç muhabbetine geldiğinde; alırsın beraber gezeriz uzaklara gideriz takılırız gibi gerçekten benimde hoşuma giden şeyler söyledi. Bu harbiden hoşuma gitti. Çok samimi kız arkadaşının yakında buraya geleceğinden bahsetti. Sende gelirsin otururuz kaynaşırız falan yaptı. Bu da gayet iyi.

Bu olayı o arkadaşına anlatmama ihtimali yok, o dedikodudan sonra o kızın da gözünden düşeceksiniz onunla da ilişki kuramayacaksınız ki zaten kızın adını bile bilmiyorsunuz neden sırf bir kız getirecekmiş bahanesinin peşine takılasınız dünyada başka kız mı yok. Bu gayet iyi değil çok kötü bunu yapmayın. Gayet iyi olan bir şey varsa o da sizi reddetmiş bir kızı geride bırakıp yeni ilişkiler kurmaktır.

Sonrasında sohbet farklı farklı yerlere gitti bel altına bile girdik. Seks muhabbetinden tut herşeye kadar. Daha sonrasında nasihat tadında şeyler söylemeye başladı. Takmaya değmez s.ktir et gibisinden.

Burada da tamamen arkadaşı olduğunuzu belli etmek istemiş. Sevişme olmadan sevişme muhabbetinin kurulması sadece kız arkadaşlar arasında olan bir konudur. Seks erkek ve kadın arasında konuşulmaz yapılır. Sizi direkt kız arkadaşları gibi görüp bu konulara girmiş nasihatlar vermeye çalışmış. Aslında ilk reddettiği anda (ki o konu konuşulmamalı bile madem o konuyu konuşma hatası yaptınız) vedalaşıp gitmeli iş dışında hiçbir zaman ilişki kurmamalıydınız.

Yani şu oldu resmen; ben derdimi anlattım, mecazi anlamda elini omzuma koyup bak delikanlı boşver değmez der gibi söylemlerine aldırış etmemeye çalıştım. Sohbeti kesme gibi bir intihara giremem. Vazgeçemem.

Evet bu kadar hatadan sonra istenen ve reddeden bir kadının(eli çok güçlü) istenmemiş ve bunu kabul edememiş hala arkadaşlık ilişkilerini tartışan bir erkeğe diyebileceği tek şey bunlardır. Hata en baştaydı ilk iki buluşmada ne yaptınız bilmiyorum ama üçüncü buluşma bu kadar kötü geçtiyse o ilk iki buluşmanın da payı var. İlk buluşmadan itibaren sevgili olma olayını yaşatmalı kızla yakınlaşmalıydınız ve bu konuyu siz değil kız açmalıydı.

Hocam paranıza yazık kızınız oğlunuz dışında kimseye böyle bir muameleye gerek yok.

İlişki olayı konuşulmaz ilişki kadın ister ve seni gizliden zaman içerisinde sevgilisi yapmak istediği için adımlar atar bir erkek bu adımları atmamalı konuyu açmamalı. Burada yanlış insan yanlış zaman diye bir şey yok kadın sizi motive etmek için söylemiş.

Bu cümlede de aslında demek istediği seni istemiyorum çekici gelmiyorsun. Çekici bir erkek görürse plan falan bahanelerini bırakıp gider erkek ne derse onu yapar emin olun.

İşinden dolayı kuracağın zorunlu ilişki dışında hiçbir şekilde konuşmaman en sağlıklısı, burada aslında sorduğu soru beta olup benimle sevgili olmak yerine arkadaşım mı olmak istiyorsun yoksa bir alfa gibi arkadaşlığı istemeyip sevgili olma kararında kesin misin sorusu.

Bu olayı o arkadaşına anlatmama ihtimali yok, o dedikodudan sonra o kızın da gözünden düşeceksiniz onunla da ilişki kuramayacaksınız ki zaten kızın adını bile bilmiyorsunuz neden sırf bir kız getirecekmiş bahanesinin peşine takılasınız dünyada başka kız mı yok. Bu gayet iyi değil çok kötü bunu yapmayın. Gayet iyi olan bir şey varsa o da sizi reddetmiş bir kızı geride bırakıp yeni ilişkiler kurmaktır.

Burada da tamamen arkadaşı olduğunuzu belli etmek istemiş. Sevişme olmadan sevişme muhabbetinin kurulması sadece kız arkadaşlar arasında olan bir konudur. Seks erkek ve kadın arasında konuşulmaz yapılır. Sizi direkt kız arkadaşları gibi görüp bu konulara girmiş nasihatlar vermeye çalışmış. Aslında ilk reddettiği anda (ki o konu konuşulmamalı bile madem o konuyu konuşma hatası yaptınız) vedalaşıp gitmeli iş dışında hiçbir zaman ilişki kurmamalıydınız.

Evet bu kadar hatadan sonra istenen ve reddeden bir kadının(eli çok güçlü) istenmemiş ve bunu kabul edememiş hala arkadaşlık ilişkilerini tartışan bir erkeğe diyebileceği tek şey bunlardır. Hata en baştaydı ilk iki buluşmada ne yaptınız bilmiyorum ama üçüncü buluşma bu kadar kötü geçtiyse o ilk iki buluşmanın da payı var. İlk buluşmadan itibaren sevgili olma olayını yaşatmalı kızla yakınlaşmalıydınız ve bu konuyu siz değil kız açmalıydı.

Olumsuz cevabı hissettiğimde kalkıp gidemedim. Hem o kadar buluşmayı istedim çağırdım zar zor geldi bir de bırakıp gidemezdim. Bu kızla neden hala sohbetimi koparmak istemiyorum, başka hiçbir kız arkadaşım olmadığı için. İlk buluşmada da ikinci buluşmada da aynı kafada olduğunu sevgili istemediğini söylemiştim dedi ama ben düşüncelerini değiştirebilirim diye düşünmüştüm.

Olan oldu çok hatalar var. Ben bunu ilk buluşmada söyleseydim 1 yıl kadar bu samimiyeti kuramazdım. Ne işime yaradı gerçi o da soru işareti.

Son karar hala benim elimde. Beta sayılacak bir şekilde olayı kabullenip bitirmedim. Vedalaşırken görüşürüz dediğinde görüşürüz demedim. İş harici daha az yazarsın, çok samimi olmamızın benim için bir anlamı olmadığından bahsettim. Arkadaş kalamayız dedim bunu yazmayı atlamışım. Sabah iş yerine gittiğimde bu şekilde devam edemeyiz der olayı bitiririm.

Veya daha da samimi olmaya devam ederiz her şeyi unutup. Bir karar vermem lazım. Çok yoğun duygular hissetmediğimi fark ettim.

Son düzenleme:
Konuyu bayağıdır takip ediyorum, gerçekten çok üzdü hocam, en azından anlayışlı biriymiş, başkası olsa öyle yapmayabilirdi. Sağlık olsun, hala umut var mı? Orası opsiyonel.

Geri
Yukarı