Çözüldü UEFI kurulum Yaparken USB FAT32 mi Olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Son bir soru sorayım seni de yordum ama Secure Boot kapattım diye hatırlıyorum ama bir kontrol edeyim. Tam olarak hangi sekmede bulunuyor BIOS ekranında.
Sıkıntı yok. Yarın bir gün başka biri sorduğunda siz anlatırsınız. :)

Onu tam bilmiyorum, zaten anakarttan anakarta değişiklik gösterebiliyor. Biraz araştırırsanız bulursunuz.

Sıkıntı yok. Yarın bir gün başka biri sorduğunda siz anlatırsınız. :)

Onu tam bilmiyorum, zaten anakarttan anakarta değişiklik gösterebiliyor. Biraz araştırırsanız bulursunuz.
Hallettim. Disabledmış. @Staj Yapan Donanımcı hocam, disk seçim ekranına geldim. Sisteme ayrılmış 579MB ve 446.6GB'lık SSD'm görünüyor. İkisini de silip yeniden mi oluşturmam gerek. Temiz kurulum yapmak istiyorum.

Son düzenleme:
@Staj Yapan Donanımcı hocam, disk seçim ekranına geldim. Sisteme ayrılmış 579MB ve 446.6GB'lık SSD'm görünüyor. İkisini de silip yeniden mi oluşturmam gerek. Temiz kurulum yapmak istiyorum.
Hepsini silin. Ondan sonra SSD'ye tıklayıp yeni diyin. Windows bölümler oluşturacak. Bölümler oluştuktan sonra SSD'nin üstüne tıklayıp devam diyin. Windows kuruluma başlayacaktır.

Hepsini silin. Ondan sonra SSD'ye tıklayıp yeni diyin. Windows bölümler oluşturacak. Bölümler oluştuktan sonra SSD'nin üstüne tıklayıp devam diyin. Windows kuruluma başlayacaktır.
Bu arada MBR bölüm tablosu hatası aldım. İlk ne olur ne olmaz biçimlendirdim. Şimdi siliyorum hepsini. Hepsinden kasıt sadece sisteme ayrılan sürücü 0 bölüm 1 mi? Yoksa sürücü 0 bölüm 2 olan SSD'yi de sileyim mi?

Bu arada MBR bölüm tablosu hatası aldım. İlk ne olur ne olmaz biçimlendirdim. Şimdi siliyorum hepsini. Hepsinden kasıt sadece sisteme ayrılan sürücü 0 bölüm 1 mi? Yoksa sürücü 0 bölüm 2 olan SSD'yi de sileyim mi?
Attığım videoda görünen ne varsa aynısını yapın. Ne kaldıysa o kalsın. Ne yoksa o yok olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığım videoda görünen ne varsa aynısını yapın. Ne kaldıysa o kalsın. Ne yoksa o yok olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sistem ayrıldı bölümünü silmiyorum o zaman. Bende ayrılan bolum 579MB ve sadece 102MB boş. Ben bunu silmeli miyim?

Geri
Yukarı