UEFI sistem yükleniyor logosuyla açılıyor

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba UEFI sistem kullanıyorum. SSD'm var NVMe temiz kurulumda yaptım ama bu durumu allem ettim kallem ettim çözemedim. Nasıl çözebilirim? Ekte bıraktığım nokta nokta logosu dönüyor, 0 kurulumu UEFI yaptım eminim her şeyde güncel, daha ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• windows-10-install-is-stuck-during-installation-different-scenarios.png
    windows-10-install-is-stuck-during-installation-different-scenarios.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun Windows logosu gözükmeden direkt o kısmın gelmesi mi yoksa sistem orada takılıp açılmıyor mu?

Sorun Windows logosu gözükmeden direkt o kısmın gelmesi mi yoksa sistem orada takılıp açılmıyor mu?

Bu nokta nokta dönen şeyin gelmesini istemiyorum normalde ASUS logosu sistemde belirir sonra söner sonra ekran gelir ama bu nokta nokta geldiği zaman iş daha da uzuyor ASUS logosu geliyor altında bu nokta nokta dönen şey geliyor ve uzuyor sonuç olarak sistem açılıyor ama bu nokta nokta dediğim simge geldiği zaman iş daha da uzuyor.

Bu nokta nokta dönen şeyin gelmesini istemiyorum normalde ASUS logosu sistemde belirir sonra söner sonra ekran gelir ama bu nokta nokta geldiği zaman iş daha da uzuyor ASUS logosu geliyor altında bu nokta nokta dönen şey geliyor ve uzuyor sonuç olarak sistem açılıyor ama bu nokta nokta dediğim simge geldiği zaman iş daha da uzuyor.

Bilgisayara restart attığınızda mı oluyor yoksa ilk açılışta mı?

İlk açılışta bazen oluyor restartta hep oluyor.
Konuya bakabilecek yok mu?
Konuya bakacak yok mu? Koskoca forumda.

Onun gözükmesinin sebebi hızlı açılışın kapanmasından dolayı. Bilgisayarınızı kapattığınızda işlemciniz kapanmaz. Bastığınızda hemen açılsın diye. Restart attığınızda bu özellik deaktif olur sonra tekrar açılır. Bir ismi vardı ama hatırlamıyorum şimdi.

Onun gözükmesinin sebebi hızlı açılışın kapanmasından dolayı. Bilgisayarınızı kapattığınızda işlemciniz kapanmaz. Bastığınızda hemen açılsın diye. Restart attığınızda bu özellik deaktif olur sonra tekrar açılır. Bir ismi vardı ama hatırlamıyorum şimdi.

Açılışta bu nokta nokta simgesi gelmemesi için ne yapmam gerek.

Fast Boot geldi benim aklıma olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı