UEFI Windows 10 Kurmaya Başlamadan Donuyor

bakikaya01

Centipat
Merhaba, Vatan Bilgisayar'dan yeni bir bilgisayar topladım. Monitör de yeni. USB'de yeni. Ama karşılaştığım sorunu kimse çözemedi. UEFI ile Win10 kuramıyorum. Donuyor. PC'yi açarken F11'e basıp, çıkan ekranda UEFI kısmını seçiyorum. Benim USB SanDisk marka ve UEFI: SanDisk'e tıklıyorum Windows noktaları 2 tur dönüyor sonra donuyor. BIOS'dan UEFI seçili ve ilk sıraya UEFI yüklü USB'yi aldım yine olmuyor. Bu sitede anakart pilini çıkarıp takın ekran kartını çıkarıp takın diyor hepsini yapıyorum olmuyor. RAM'lerin birini çıkarıyorum yine olmuyor. Eski PC'nin harddiskini takıyorum yine olmuyor.
Sistemim:
Thermaltake Level MT 20 Kasa
MSI Z390-A PRO (Pro Series)
i7 9700K
MSI GTX 1660 Ti
G.Skill TridentZ 2X8GB
Corsair H100I Platinum sıvı soğutma
Samsung 970 Evo Plud M.2 SSD
WD Blue 1 TB HDD
Cooler Master 759W 80+ Güç Kaynağı
ASUS 24" VG248QE Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun USB bellek kaynaklı olabilir. Farklı bir USB bellek ile deneyin veya mevcut belleği tekrar yazdırın. Aşağıdaki rehberdekileri eksiksiz uygulayın.

Sorun USB bellek kaynaklı olabilir. Farklı bir USB bellek ile deneyin veya mevcut belleği tekrar yazdırın. Aşağıdaki rehberdekileri eksiksiz uygulayın.

USB yeni. 2 farklı bilgisayarcıya attırdım. İlki olmayınca başka bilgisayarcıya attırdım ve kendilerinin de kullandığı Windows'u attı adam ama sonuç yine aynıydı. Ram'ler sıkıntılı desem olmaz. Hepsi yeni. Çalışıyor. Biosda da görünüyor. SSD ve HDD yeni ve çalışır durum da ama windows noktaları 2 tur dönüyor sonra donuyor. Ctrl+alt+del yaparak yeniden başlatamıyorum bile donduğu zaman. Power tuşuna basılı tutarak kapatıyorum. Bayağı sıkıntılı mevzu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı