Ülkece Çöküşteyiz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Astra

Hectopat
Daha fazla  
Adamlar her şeye KDV çıkarmaya başladı niye diye soran oldu mu hiç?

Cevabı: Yol yapıyoruz yola diyelim günde 3 bin kişilik araç garantisi veriyoruz ama bin kişi bile geçmiyor bu para nereden alınıyor?

Son günlerde internette çok çıktı bu konular daha da çıkıyor. Dün de Ankara'da Suriyeliler 4 kişiyi yaralamış, sonra da bizim insanımız toplanınca hemen polis bizim insanımıza biber gazı, plastik mermi atmış. Yani sen kendi insanına niye eziyet ettiriyorsun kimin ülkesinde kime sataşıyorlar bunlar?

Yerli tank, yerli arabaymış nasıl üreteceksin açıkla adamlar bizden 50 yıl sonraki teknolojiyi kullanıyorlar fabrikalarda, tarım alanında. Hadi diyelim yerli araba diye piyasaya sürdün bunun hiçbir parçasını sen yapmıyorsun. Yok motoru şuradan ithal edelim sonra montajı yaparız yerli arabayı yaptık kimsede yok diyecekler, hadi ona da razıyız onu bile üretemiyorlar süre uzatmaktan başka bir şey yaptıkları yok. Buna karşı çıkanlar olacak hadi seri üretime geçsinler de görelim kim bilir kaç yıl sonra :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes niye diye soruyor ama sadece soruyor... Son zamanlarda forumda açılan konulara baktığınız zaman görebilirsiniz. Ayrıca dediğinize katılmıyorum. Gelişmemiş bir ülke pes edip kendini fesh mi etmeli yani? Osmanlı yıkıldıktan sonra Atatürk'ün yaptığı inkılaplara bakın. Buna karşı çıkanlar üretsin demek yerine karşı çıkanlara destek olalım demeniz gerekir. Üretim devlet içindir hükümet için değil.

Herkes niye diye soruyor ama sadece soruyor... Son zamanlarda forumda açılan konulara baktığınız zaman görebilirsiniz. Ayrıca dediğinize katılmıyorum. Gelişmemiş bir ülke pes edip kendini fesh mi etmeli yani? Osmanlı yıkıldıktan sonra Atatürk'ün yaptığı inkılaplara bakın. Buna karşı çıkanlar üretsin demek yerine karşı çıkanlara destek olalım demeniz gerekir. Üretim devlet içindir hükümet için değil.
Bu kadar güzel özetlenemezdi cidden.

@Astra bence yanlis düsünüyorsun, Türkiye'miz asla bu kadar demokrasiye ve özgürlüklere doymamisti.

• Azinlik haklarini verdik
  • Demokratik acilim yaptik
  • Ekonomi'de büyük atilimlar yaptik
  • Dünyanin en zengin 16. ülkesiyiz
  • Elektriksiz, Yolsuz köy kalmamistir
  • Yargiyi tamamen bagimsiz biraktik
  • Terör ha bitti ha bitecek
  • Rüsveti bitirdik
  • Basin özgürlügünde büyük atilimlar yaptik her insan diledigini yazabiliyor
  • Suriyelilere is ve as bulduk
  • Turizm'de rekor üzerine rekor kirdik
  • Irtica'yi tarihe gömdük

Onlar konusur, biz yapariz :)

Bana Türkiye'de fakir tek insan gösteremezsiniz, en kötü ihtimal asgari maas ile calisip rahat rahat yasayabilir bir cekirdek Aile. Bakin fazla uzaga gitmeden size bu siteden bir örnek vereyim, normal maas alan insanlar bile burada diledigi sistemi istedigi gibi topluyor.

Lütfen bozgunculuk yapmayalim.

Sevgiler :)

@Astra bence yanlis düsünüyorsun, Türkiye'miz asla bu kadar demokrasiye ve özgürlüklere doymamisti.

• Azinlik haklarini verdik
  • Demokratik acilim yaptik
  • Ekonomi'de büyük atilimlar yaptik
  • Dünyanin en zengin 16. ülkesiyiz
  • Elektriksiz, Yolsuz köy kalmamistir
  • Yargiyi tamamen bagimsiz biraktik
  • Terör ha bitti ha bitecek
  • Rüsveti bitirdik
  • Basin özgürlügünde büyük atilimlar yaptik her insan diledigini yazabiliyor
  • Suriyelilere is ve as bulduk
  • Turizm'de rekor üzerine rekor kirdik
  • Irtica'yi tarihe gömdük

Onlar konusur, biz yapariz :)

Bana Türkiye'de fakir tek insan gösteremezsiniz, en kötü ihtimal asgari maas ile calisip rahat rahat yasayabilir bir cekirdek Aile. Bakin fazla uzaga gitmeden size bu siteden bir örnek vereyim, normal maas alan insanlar bile burada diledigi sistemi istedigi gibi topluyor.

Lütfen bozgunculuk yapmayalim.

Sevgiler :)

Sen ciddi olamazsın. Kusura bakma da seni ayakta uyutmuşlar. Her gün şehit haberi geliyor. Zam almış başını gidiyor işsizlik artmak ta basın özgürlüğü demişsin bugün hükümet adına biri birşey deme ye kalksa hemen içeri alınıyor. Demokratik açılım yapılmış tamamen yalan düzmece dağda askerime ateş eden vatan haini serbest mi bırakacaktık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı