Ülkede kullanılmayan oyun nasıl indirilir?

İşletim sistemi
Android

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Oynamak istediğim bir oyun var fakat ülkenizde kullanılamıyor diyor. APK'ya da Play Store'den ülke değiştirerek yapılabiliyor galiba ama APK'ya güvenemiyorum ve ülke değiştirince 1 yıl tekrar değiştirilemiyormuş sanırım. Ve o sürede sıkıntı çıkarsa daha beter olabiliyormuş. O yüzden onu da yapmayı istemiyorum. Başka bir yolu var mı?

Oynamak istediğim bir oyun var fakat ülkenizde kullanılamıyor diyor. APK'ya da Play Store'den ülke değiştirerek yapılabiliyor galiba ama APK'ya güvenemiyorum ve ülke değiştirince 1 yıl tekrar değiştirilemiyormuş sanırım. Ve o sürede sıkıntı çıkarsa daha beter olabiliyormuş. O yüzden onu da yapmayı istemiyorum. Başka bir yolu var mı?

Bir VPN kullanın. Sonra VPN ile yeni bir Google hesabı açın. Öyle deneyin.

1 yil degistirememe gibi bir şey yok diye biliyorum. (ama emin değilim) Veya VPN açikken yeni Google hesabı açabilirsiniz. O hesaba her VPN ile giriş yaptığınızda Türkiye'de bulunmayan aplikasyonlar görünecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı