Ülkemden nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse senden hakkını istemedi zaten. Z kuşağının herkes böyle yapıyor bende yapmalıyım kafası yüzünden hepsi Erdoğan'a düşman kesildi. Bırakın boş işleri. İyi ki kazandı. CHP kazansa neler olurdu o aklın almaz 😀

Tamam kanka bir ekmeğe 30TL verirsin artık senin gibilere acımamak lazım.

Ekonomiyi savunmuyorum ekonomiden bende etkileniyorum fakat tüm dünyada kriz var tek bizde yok bunun da bilincindeyim. Ayrıca seçimde tek etkenin ekonomi olmadığını düşünüyorum. Zaten çoğunluk da öyle düşünüyor sonuçlardan belli.

Ekonomiyi savunmak için tarzı şeyler için demedim zaten, demek istediğim o zaman olmayan bir şey şimdi oldu, şeriat neden olmasın ilerleyen zamanlarda ve şu anki duruma bakarsak? Çoğunluğun öyle düşünmesi mantıkı ve iyi bir durumda olduğumuz anlamına mı geliyor? Veya dediğiniz gibi genel herkesde olduğu anlamına mı?

Ekonomiyi savunmuyorum ekonomiden bende etkileniyorum fakat tüm dünyada kriz var tek bizde yok bunun da bilincindeyim. Ayrıca seçimde tek etkenin ekonomi olmadığını düşünüyorum. Zaten çoğunluk da öyle düşünüyor sonuçlardan belli.
Hangi ülkede dün 100 tl olan ürün ertesi gün 250 tl oluyor.

Herkes senin fikrine bağlı değilki sen benim fikrim doğru ben doğruyum şeklinde ilerliyorsun sonra da hak diyorsun.

Cidden garip düşünüyorsunuz ya, ben ne diyorum siz ne diyorsunuz.

Buraya 3 paragraftan oluşan bir yazı yazdım ve sonra geri sildim çünkü ne yaparsam yapayım senin fikrini değiştiremeyeceğim. Üzgünüm dostum, umarım bir gün bazı şeyleri fark edersin ve beni bu azaptan kurtarırsın, bol şans dilerim :( .
Teşekkürler bu konuda şansa ihtiyacım yok kalın sağlıcakla.

Kimse senden hakkını istemedi zaten. Z kuşağının herkes böyle yapıyor bende yapmalıyım kafası yüzünden hepsi Erdoğan'a düşman kesildi. Bırakın boş işleri. İyi ki kazandı. CHP kazansa neler olurdu o aklın almaz 😀

Adam haklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı