Ülkemden nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortalık hazır durulmuşken şunu da belirtmek isterim insanları parti ve benzeri konular için kırmaya ya da kargaşa çıkarmaya gerek olmadığı düşünüyorum biz bu forumda hep beraberiz ne olursa olsun beraber kalmak dileğiyle saygılar.

Ya hocam en basitinden AKP daha ekonomiyi doğru düzgün yönetemiyor ve bu benim yaşamımı etkiliyor. Ne dışarıda normal bir aktivite yapabiliyorum ne başka bir şey, bunları yapabilmek benim de hakkım değil mi?

Ben AKP'li değilim zaten anlatmanıza gerek yokta hakkını merak ettim sadece arkadaşın.

Bu arada çok gergin bir kişiliğe benziyorsun, peki sana şöyle bir şey desem?

Diyelim şeriat geldi ki bunu destekleyecek bir tipin var. Kardeşinin kuzeninin 13 yaşında "sahiplendirilmesine" göz yumabilecek misin? O kadar kötü uyuttular ki milletimizi, senin gibi gerçekleri göremiyorlar. Cidden üzülüyorum.
Şeriatın geleceğini düşünüyorsanız ve bunu 4 tane mv olan Hüdapar yapacak diye düşünüyorsanız fazlasıyla yanılıyorsunuz. 20 senedir iktidarda bu adamlar yapacak olsalar şu ana kadar yapmışlardı siz bana uyutuldu diyorsanız bu konuda da siz uyutuluyorsunuz. Gergin değilim ben hatta şu an fazlasıyla rahatım gergin olan taraf sizsiniz ve haklısınız da çünkü kaybettiniz.

Ben AKP'li değilim zaten anlatmanıza gerek yokta hakkını merak ettim sadece arkadaşın.

Yani hocam o bu ülkede yaşıyor ise onun hayatını kötü etkiliyen bir iktidar var ise ve bunu kalmasına izin verdiren kişiler var ise o kişilerden üzerinde hak olabilir gibi geldi bana dediğim gibi önceki mesajda.

Merakımdan yola çıktım. Herkes malum kişinin müziğini açıyor.

Yola çıkmayın şu anda, ellerim titredi sinirden benim. Taş falan atmak istedim kafalarına kırmak istedim bir yerlerini, Türk bayrağı sallayıp ismini söylüyorlar malum kişinin, adam Türk sözcüğünün kalkmasını istiyor şaka gibi.

Şeriatın geleceğini düşünüyorsanız ve bunu 4 tane mv olan Hüdapar yapacak diye düşünüyorsanız fazlasıyla yanılıyorsunuz. 20 senedir iktidarda bu adamlar yapacak olsalar şu ana kadar yapmışlardı siz bana uyutuldu diyorsanız bu konuda da siz uyutuluyorsunuz. Gergin değilim ben hatta şu an fazlasıyla rahatım gergin olan taraf sizsiniz ve haklısınız da çünkü kaybettiniz.

20 Yılın içinde de Dolar neredeyse 20 TL olabilirdi sanırsam, ama şu an oldu. 5 yıl önce olmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı