Ülkemden nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kanser hastası biri olarak hayatımın ççoğunu hastanelerde geçirdim, çoğunu hiç yaşayamadım, bu seçimden sonra gençliğimide yaşayamayacağım gerçeği yaşama isteğimi bitirdi artık, hakkımı helal etmiyorum tekrar söylüyorum.

Yok, fark ediyor. Halkın büyük bir kısmının değişmeyecek bir şekilde antisempati duyduğu bir adamı aday yaparsan kaybedersin.
Yok, fark etmiyor. Attığım videoyu izle ve bu zihniyetin bütün bir Anadolu'da yer aldığını düşün. Seçimi kazandıklarında "Tekbir, Allahu Ekber" diyen bir zihniyeti düşün. Herhangi bir din düşmanı değilim ama laik olmak gerek.

Halkın büyük bir kısmının değişmeyecek lafını güzel söylemişsin, değişmeyecek çünkü bu zihniyete sahip insanlar maalesef. Aday suçlamak kendini avutmaktan başka bir şey değil.

Bu ülkede kim seçilirse seçilsin bir cacık değişmez.

20 senedir AKP yüzü gördük yüzümüz gülmedi, aynı şeyi atalarımız da yaşadı. Her nesil savaş, darbe, kriz, ekonomik kriz, fakirlik, skandal görür mü? Mantıklı mı la bu?
Yanlışlar tekerrür ediyor, bu sistemden tek kurtuluş yolu it gibi çalışıp Avrupa'ya göç etmek.

Sen ülkenden nefret etmiyorsun. Hükümetten ve halkın belli bir kısmından nefret ediyorsun. Hatırlatırım ki, gezi olayları 10 yıl önce tam olarak bugün oldu. Kimse umudunu vs. kaybetmesin. Daha konuşacak çok şey var ama Technopat yeri değil.

Haklısınız, ailemden bile nefret eder oldum, genç olmayan tanıdığım herkes o kişiye veriyor. Ben sıkıldım, yaşama isteğim bitti. Yurt dışına kaçmak istiyorum ama yapamam, ben 13 yaşımda bu hale geldim, benim dışarıda çocuklar ile oyun oynayıp bisiklet sürmem gerekirken bunları yapıyorum.

Kimse senden hakkını istemedi zaten. Z kuşağının herkes böyle yapıyor bende yapmalıyım kafası yüzünden hepsi Erdoğan'a düşman kesildi. Bırakın boş işleri. İyi ki kazandı. CHP kazansa neler olurdu o aklın almaz 😀

Ne olurdu mesela biraz anlatır mısın? Mesela bakanlıkların başına liyakatli kişiler mi gelirdi? Aaa pardon o adam seccadeye basmış. Asla oy vermeyin! Hem de Alevi. Aman aman, asla oy verilmez.

Yok, fark etmiyor. Attığım videoyu izle ve bu zihniyetin bütün bir Anadolu'da yer aldığını düşün. Seçimi kazandıklarında "Tekbir, Allahu Ekber" diyen bir zihniyeti düşün. Herhangi bir din düşmanı değilim ama laik olmak gerek.

Halkın büyük bir kısmının değişmeyecek lafını güzel söylemişsin, değişmeyecek çünkü bu zihniyete sahip insanlar maalesef. Aday suçlamak kendini avutmaktan başka bir şey değil.
Böyle insanlar var diye kazanma potansiyeli daha yüksek insanları aday yapmayarak "Zaten kaybedeceğiz." deyip olası en kötü adaylardan birisini mi aday yapalım? Böyle bir mantık yok. Biz gençler her türlü ehvenişer deyip muhalefeti her türlü destekliyoruz zaten, aynı şey İç Anadolu ve Karadeniz gibi yerler için geçerli değil. Adayı geçtim, kanımca seçim çalışmaları süresince bir sürü insanı kışkırtacak bir sürü hata da yapıldı. Halkın eğitimsizliği büyük bir sıkıntı evet ancak "Kanka halkın %60'ı aptal ya." kafasından çıkmak gerekiyor, böyle seçim kazanamazsın.

Kimse senden hakkını istemedi zaten. Z kuşağının herkes böyle yapıyor bende yapmalıyım kafası yüzünden hepsi Erdoğan'a düşman kesildi. Bırakın boş işleri. İyi ki kazandı. CHP kazansa neler olurdu o aklın almaz 😀

Kimin üstünde ne kadar hakkı var da helal etmeyecek anlamadım. Gülüp geçmek lazım.

İyi ki aldı valla ben çok sevinçliyim. Senin gibiler bi kahveye 200 lira verince asıl benim içim rahatlayacak. 🙂
AKPliler basmış başlığı. Geleceğimizi çaldınız gurur duyun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı