Ülkemden nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse senden hakkını istemedi zaten. Z kuşağının herkes böyle yapıyor bende yapmalıyım kafası yüzünden hepsi Erdoğan'a düşman kesildi. Bırakın boş işleri. İyi ki kazandı. CHP kazansa neler olurdu o aklın almaz 😀

Kimin üstünde ne kadar hakkı var da helal etmeyecek anlamadım. Gülüp geçmek lazım.

Kimse senden hakkını istemedi zaten. Z kuşağının herkes böyle yapıyor bende yapmalıyım kafası yüzünden hepsi Erdoğan'a düşman kesildi. Bırakın boş işleri. İyi ki kazandı. CHP kazansa neler olurdu o aklın almaz 😀

CHP 13 milyon mülteciyi sokup kadınlarımızın geleceğini riske sokmazdı kendinizi kandırmayın.

İyi ki aldı valla ben çok sevinçliyim. Senin gibiler bi kahveye 200 lira verince asıl benim içim rahatlayacak. 🙂

Aday olma dedik, oldu, kaybetti.

Bu zihniyete aday maday fark etmiyor emin ol. Kaybedince aday suçlamakta acizliktir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu zihniyete aday maday fark etmiyor emin ol. Kaybedince aday suçlamakta acizliktir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok, fark ediyor. Halkın büyük bir kısmının değişmeyecek bir şekilde antisempati duyduğu bir adamı aday yaparsan kaybedersin.

Yaşanılmayacak kadar kötü değil ülke.
Bu şartlar altında kendimi geliştirebiliyorum ve zamanımda güzel geçtiği için mutluyum.

Evet çok iyi şartlarım yok belki ama zaman değerli, sürekli siyaset ile içli dışlı olursanız, gündeminizi mahvedersiniz.

Siyaset ile çok işli dışlı olduğunu için ve gündeminizi meşgul ettiğiniz için bunlarla bence siz kaybettiniz her yönünüzle. Psikoloji bile kalmamış sizlerde. Fanatik ve bağımlı bireyler olmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı