Ülkemizde kadınlara neden pozitif ayrımcılık uygulanmalı?

Şayet insanımız görgüsüzlük yapmasa gerek yok kız arkadaşım çalışıp kendine telefon almıştı babası abisinden daha pahalı telefon kullanamazsın diye telefonu elinden almış bu ne mantık abiside işsiz ortalarda geziyor öyle kızda çalışıyor.
Ülkemizde şu da anlaşılmıyor kadınların finans özgürlüğü olabileceği ve bence sorunluları aradan ayırmak gerek tek tek elle seçip ayıracaksın.
''Abinden daha pahalı telefon kullanamazsın!'' bana bu cümle kurulsaydı faturasını gösterirdim şahsen, abime bu konuyu danışırdım eğer ''Ee sen kızsın ama.'' falan derse ıslak havluyla döverdim.

"Abinden daha pahalı telefon kullanamazsın!" bana bu cümle kurulsaydı faturasını gösterirdim şahsen, abime bu konuyu danışırdım eğer "ee sen kızsın ama." falan derse ıslak havluyla döverdim.

Hatır ayrıca sanki kendisi almış kız hem normal çalışıyordu ayrıca boş zamanlarında tüm para kazanabileceği yöntemleri arıyordu bunu duyunca sinirlenir insan abiside boş gezeznin dalkavukluğunu yapıyordu resmen.

Hatır ayrıca sanki kendisi almış kız hem normal çalışıyordu ayrıca boş zamanlarında tüm para kazanabileceği yöntemleri arıyordu bunu duyunca sinirlenir insan abiside boş gezenin dalkavukluğunu yapıyordu resmen.
Şöyle hikayeler duyunca çıldıracak gibi oluyorum, o abi biraz daha büyüyüp olgunlaşınca nasıl bir zihniyete sahip olacak acaba, çevresinde kendisini reddeden tüm kızlara sallayan biri olur eminim, evlenince de karısına paralı köle gibi davranacağına eminim.

Geri
Yukarı