Kadınlara küfür neden anormal karşılanıyor?

KS
İrtifa

İrtifa

Hectopat
Katılım
16 Mart 2016
Mesajlar
1.336
Çözümler
2
Burdan anladığım bir erkek bir erkeğe küfür ederse normal de bir erkek kadına küfür ederse anormal mi?
Ya bir ...
Hayır, diyorum ki neden erkekler birbirine küfür ediyor. İğrenç diğil mi? Kadınlara küfürde aşırı anormal karşılanıyor. Bu daha uygun değil mi?
 

Eric Sanchez

Kilopat
Katılım
2 Temmuz 2015
Mesajlar
4.834
Aşağılama ile Eğilim'i birbirine karıştırıyorsun, her ikisinde de aşağılama arzusu mevcut. Sen eğilim parametresi üzerinden düşündüğün için hemcinslerin birbirine küfretmesine homofobik, cinsiyetler arası küfürleşmenin anormal karşılanmasına ise heteroseksüel itiraz üzerinden bakıyorsun.
 

Jira

Zettapat
Katılım
22 Kasım 2016
Mesajlar
22.085
Makaleler
19
Çözümler
84
Yer
Boeing 777
O küfürleri gerçek anlamlarıyla düşünüyorsun herhalde. O küfürler laf arasına, sonuna sıkıştırılan ve samimiyetin verdiği özgüvenle fark edilmeyen öbekler haline dönüşüyor.

Bu arada küfür konusunda erkeklerle yarışan kadınlar da var. Kimse dışarıdan göründüğü kadar masum değil. Bazen bu laflar bu kadından nasıl çıktı diyebiliyorsunuz :D
 

Letho of Gulet

Centipat
Katılım
28 Nisan 2020
Mesajlar
3.417
Makaleler
1
Çözümler
24
Yer
Gulet
"ehe kfür edim hawli 😎 olim"

"Belli bir seviyeye" kadar küfür kullanılabilir. Aşırıya kaçmamak kaydıyla. Fakat küfrü abartanlardan zerre hoşlanmam. Hele hele ettiği küfür, ailevi değerlere hakaret içeriyorsa. Şakasına bile dese arkadaşlığımı keser, bi' güzel benzetirim. Bunun şakası olmaz. Ne erkeğe, ne de kadına küfür edilmemelidir. Erkek erkeğe arkadaş ortamında, samimiyet göstergesi olarak edilebilir fakat aşırıya kaçılmamalıdır.
 
Yukarı