Ülkemizdeki kısıtlamaların sonucu ne olacak?

Özgürlüğümüz alınıyor mu?

• Oy verenlerin toplamı
    102
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne olacak bu ülkenin hali? Netflix'in boş bir platform olduğunu söyleyip hiç satın almayan ve Afili Aşk bağımlısı insanlar. Hayatın boyunca hiç almamışsın. Niye boş yapıyon?

Screenshot_20200720_112402.jpg

Ne olacak bu ülkenin hali? Netflix'in boş bir platform olduğunu söyleyip hiç satın almayan ve Afili Aşk bağımlısı insanlar. Hayatın boyunca hiç almamışsın. Niye boş yapıyon?

Eki Görüntüle 619466
Herkes Netflix alacak diye bir şey yok isteyen istediği diziyi izler. Afili Aşk bağımlısı da olur Diriliş Ertuğrul bağımlısı da olur.

Netflix'in Türkiye'den çekilmesi gündemde.

Sizce Türkiye'de beyin göçü olmaya devam edecek mi? Bu kadar büyük sorunlar varken adamların sadece zevk alarak izlediğimiz Netflix ile uğraşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Asgari ücret malum.

Ben Netflix izlemiyorum, ama ben Netflix'de ne hayvanlara tecavüz, eziyet edildiğini görmedim. Ya da kadınların öldürüldüğünü, dövüldüğünü, şiddete maruz kaldığını görmedim. Ben Netflix'e değil bunlara sansür istiyorum, insanımızın yaptıklarına sansür istiyorum. Ben onların Türkiye'den çekilmesini istiyorum, Netflix'in değil!

Bana göre diyanet çok değişti verdikleri fetva insanlarda kafa karışıklığına yol açıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı