Ülkeye giren göçmenlerin yeni hedefi kız çocukları!

Küfürü sansürledim ban yememek için yüksek IQ insan e zaten halkımız onlara da laf ediyor ancak yabancılardan kastın savaştan kaçıp gelen halk bir ukraynalılara bak bir de Afgan'lara ikisi de savaştan kaçtı bir grup Antalya vb yerleri temizleyip teşekkürlerini gösterirken diğer taraf senin çoluğunu çocuğunu tac*z tecav*z ediyor umarım bir gün bir mülteci senin kız çocuğuna da bunu yaparda o zamanda bunu dersin"bizim millet yaparken sorun yokta mülteci yapınca mı sorun"
Bunun ait olduğu millet ya da ırkla alakası yok!
Eğitim ve yaşam kültürüyle alakalı.
Bir dönem de Avrupa'ya göç eden Türklere ve Kürtlere pislik muamelesi yapılıyordu.
Şimdi siz de aynısını başkalarına yapıyorsunuz.
Sapıklığın ırkı milliyeti olmaz. Bunları aşın.
Ortaçağ kafasındasınız halen.

Ama bu arkadan kadınları takip edip hintçe müzik koyanların çoğunun fake hesap olduğunu düşünüyorum. Sırf belli kesimlerin oy devşirmesi için yapılan işler gibi geliyor bana.

Bunların ülkesinde kadınlara nasıl bakıldığını iyi bilmene rağmen bu açıklamayı yapman ironik olmuş. Bilakis bu olanlar amariganın oyunu değil, yozlaşmış bir kültürün açık bir şekilde göstergesi oluyorlar.

Sizin nasıl bir düşünce yapınız var akıl alır gibi değil.

Dünya üzerinde 1.5 milyardan fazla Müslüman var. Her yapılan taciz tecavüz veya saçma sapan işte bütün Müslüman'ları böyle gibi laftalamak nasıl bir bakış açısı akıl alır gibi değil.

Ayrıca bu tarz adamlar en ağır şekilde cezalandırılmalı. Hatta ülkelerinde idam var bunların. Ülkesi ile anlaşıp idam şartı ile yollayacaksın tecavüz olaylarına karışanları. Taciz olaylarına karışanları da güzelce bir dövüp sınır dışı edeceksin.

Not: Bu arada bazı videoların sırf ortalığı kızıştırmak için çekildiğini de düşünüyorum. Yüzünü gösterenleri hemen tespit edip yakalayacaksın. Ama bu arkadan kadınları takip edip Hintçe müzik koyanların çoğunun fake hesap olduğunu düşünüyorum. Sırf belli kesimlerin oy devşirmesi için yapılan işler gibi geliyor bana.

Bütün Müslüman'lar sapık değildir ama bütün sapıklar kendilerini gizlemek için müslümanlığı kullanıyor maalesef. Sadece Müslüman'lık değil papalığın da senelerce erkek çocuklarına tecavüz ettiği bilinen bir gerçek. Buradaki mevzu İslam veya başka bir din değil buradaki mevzu inançlı insanların sırf kendileri gibi düşünüyor( aslında düşünmüyor) bir grup terörist tipli insana sevgi duyması. Yani hocadır hacıdır yapmaz diye çocuğunu emanet ettiğin kuran kurslarında çocuk tecavüze uğruyor sonra bir grup sözde inançlı insan çıkıp hocayı savunuyor. Neden? Çünkü sözde din kardeşi? Buradaki mevzu o mevzu. Yoksa İslam'la çok bir derdimiz yok bence.

Kediye yavrusu aslan görünürmüş misali bir durum var burada. Ama haksızlık ediyorsunuz, bizim ülkemizde de aklı başında bir grup her türlü olaya ses çıkarıyor. Beni sinirlendiren şey bu göçmen denen yaratıkların( insan demeye dilim varmıyor bu olaylar yüzünden) getirdiği kafa yapısı. Bunların savaştan veya zor yaşam şartlarından kaçmış insanların kılıfına giren teröristler olduğu açıkça belli. He yok mu gerçekten kaçan ve burada insan gibi yaşayan, var tabii. Annemin bir hastası var mesela, yakın zamanda gördüm. Kadın ve kocası çalışıyor hiç yardım almıyor ve çok güzel 2 çocukları var. Buradaki yaşama ayak uydurmuşlar ve ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Ama kusura bakma bunlar değil yani videodakiler. Açıkçası ben hep halkın kendi adaletini sağlamasının kötü bir şey olduğunu düşünürüm. Bunları gördükçe o düşünceme inancım zayıflıyor. Bir zamanlar sırf solcu diye insanları doğrayan sözde ülkücüler vardı etrafta ne oldu onlara? Hiç ortalıkta görünmüyorlar? Hep ağızlarında sözde vatan millet sevgisi ama pratikte hiç yoklar.
Boşver ya kolpa Ülkücü takımını.
Onlar anca finoluk yapar. Onlar ''ırmağının akışına ölürüm'' derler ama ülkenin arazileri satılırken alkışlarlar.
Evet anlattığın gibi barbarlık çok saçma sapan bir tavır.
İnsan denen kavramın barındırmayacağı bir tutum linç.
O yüzden sapıklık ne kadar yanlışsa linç de yanlış.
Tepkiyi böyle göstermek doğru değil.

Bunun ait olduğu millet ya da ırkla alakası yok!
Eğitim ve yaşam kültürüyle alakalı.
Bir dönem de Avrupa'ya göç eden Türklere ve Kürtlere pislik muamelesi yapılıyordu.
Şimdi siz de aynısını başkalarına yapıyorsunuz.
Sapıklığın ırkı milliyeti olmaz. Bunları aşın.
Ortaçağ kafasındasınız halen.
Cahil çöl bedevilerinin ''din kardeşlerimiz'' diye ülkeye doldurulmasının sonucu bu mide bulandıran görüntülerin ortaya çıkmasına ''ırkını demeyin, ırkçılıktır'' demek kadar aşağı bir durum yok.

@ÖzkanK Evine almak ister misin bunlardan bir kaç tanesini? Sonuçta din kardeşlerimiz, hepimiz insanız kafasındasındır muhtemelen.

Niye alayım ki?

Ben ayrıca Afgan veya Pakistanlı sığınmacılara karşıyım. Onların ülkesinde savaş yok bir şey yok. Gelenler ailesi ile gelmiyor.

Lakin bu tarz olaylar üstünden Müslümanlığa saldırılması ve her Müslüman böyle algısına karşıyım ben. Yoksa banane bir tane Afgan veya Pakistanlı kalmasın hepsi sınır dışı edilsin.

Ama her olaya bak sizin din kardeşleriniz böyle bak Müslümanlar zaten böyle yazmanın mantığı nedir? Dünya'da 1.5 Milyar Müslümanı aynı kefeye koyma çabası var sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı