Ülkeye giren göçmenlerin yeni hedefi kız çocukları!

Cahil çöl bedevilerinin ''din kardeşlerimiz'' diye ülkeye doldurulmasının sonucu bu mide bulandıran görüntülerin ortaya çıkmasına ''ırkını demeyin, ırkçılıktır'' demek kadar aşağı bir durum yok.
Bence asıl yanlış senin yaptığın.
Onların suçu olmayan bir durum yüzünden olaylara bakıp, yüzeysel bilgiden ve araştırmadan yoksun yorumlar yapıyorsun.
Ben o insanları ülkeye kabul edenler doğru yapıyor demiyorum zaten?
Bu konu çok farklı. O insanların ülkeye girmesini yanlış buluyorsan; o konuda fikirlerini yazıp mücadeleni demokratik yollardan yaparsın (varsa tabi bir demokrasi).
Ama bin yıldır bu topraklarda sayısız sapıklık yaşanmışken, sırf onlar yabancı uyruklu diye tepki vermek saçma. Çünkü bu bir eğitim işi, kültür işi. İnsanların ırkları ya da uluslarıyla ilgili değil.

Bunun ait olduğu millet ya da ırkla alakası yok!
Eğitim ve yaşam kültürüyle alakalı.
Bir dönem de Avrupa'ya göç eden Türklere ve Kürtlere pislik muamelesi yapılıyordu.
Şimdi siz de aynısını başkalarına yapıyorsunuz.
Sapıklığın ırkı milliyeti olmaz. Bunları aşın.
Orta Çağ kafasındasınız halen.

Göç etmekle savaştan dolayı ülkeyi terketmeyi aynı kefeye koyan biriyle tartişmaya gerek yok iyi günler.

Göç etmekle savaştan dolayı ülkeyi terketmeyi aynı kefeye koyan biriyle tartişmaya gerek yok iyi günler.
Yallah o zaman!
Tartışmazsan tartışma ne yapalım?
Bence benzer durumlardır.
Her şeyin birebir aynı olması imkansız zaten!
Sen de o halde yapılan sapıklığı aynı kefeye koy.
Türkiye vatandaşları yaptığında da üzerine basa basa Türkiye vatandaşı kişiler kızlara laf attı, otobüste fordladı, yürüyen merdivende etek altı videosu çeken 2 Türkiye vatandaşı suç üstü yakalandı de, yorumlarında.

@ÖzkanK
Gelenler keyfi gelmiyor diyorsun ama keyfi olarak gitmiyorlar ve keyfi olarak ırz düşmanlığı yapıyorlar?

Çalışma izni alanlar dışında Afgan veya Pakistanlılar'ın çoğu kaçak geliyor zaten. Onların gönderilmelerine bir engel yok veya onların uluslararası hukuk çerçevesin de bir hakkı flan da yok bizim ülkeye sınırı olmadığı için. Onların hepsi gönderilmeli zaten bunun aksini iddia eden yok ki!

Yazdıklarımı iyi okusanız ben Müslümanlığa saldırılmasını eleştiriyorum.

Ama her olaya bak sizin din kardeşleriniz böyle bak Müslümanlar zaten böyle yazmanın mantığı nedir?
İnan şu an bu yazıyı ilk defa sana karşı yazdım. Savunduğunu gördüm bir kaç defa yanlış hatırlamıyorsam, daha dündü sanırım hatta. Onlar da insan tarzı bir şeyler söylüyordun. Kendinle çelişiyorsun.

Müslümanlığa laf atmadım attırmam da ayrıca, ben de Müslüman biriyim. Bunları diğer Müslümanlarla aynı kefeye falan da koymadım, koymam hiç bir zaman. Bunlar eğitimsiz, sözde Müslüman. Müslümanlıkta böylelerine yer yok. Biz bunları Afgan, Suriyeli, Pakistanlı olarak belirtiyoruz. "Müslüman" olarak değil.

Yolda bir kadını taciz/tecavüz eden bir mülteciyi bıçaklarsam ne olur? Biber gazı taşıyorum yanımda kör edicek kadar sıksamda ne olur?

Yolda bir kadını taciz/tecavüz eden bir mülteciyi bıçaklarsam ne olur? Biber gazı taşıyorum yanımda kör edicek kadar sıksamda ne olur?
Kendisine tecavüz eden kocasını öldüren kadın cezaevinde şu an.
Ceza kanununu biraz incele.
Suçu suç işleyerek önlemek her zaman yasal değildir.

Geri
Yukarı