Ümidimizi yitirmedik, yitirmeyeceğiz!

İyi oldu kazanılmaması zaten boşver. Böylesi daha iyiymiş. Bizim takım terörist doluymuş.
Hocam nereye kadar akparti ile devam edeceğiz peki? Herkes mutsuz. Ayrıca Erdoğan'da çok masum değil FETÖ ila yan yana poz poz fotoğrafları var öcalanın kardeşini TRT kim çıkardı? Niye herkes Erdoğan'ın suçlarını görmüyor neden herkes erdoğana dikkat etmiyor? Ben artık merak ediyorum nereye kadar akparti ile devam edeceğiz çok merak ediyorum fakat artık nereye kadar kaldırırım bu akparti yönetimini bende bilmiyorum.

Çıldırma noktasına geldim bu ülkede. 1. turdan sonra hala "kazanacağız" dediğim için kendimden utanıyorum. Umut verdiğim herkesten özür dilerim.
Bende umutluydum bende umutlarınızı yitirmeyin diye yorumlar yaptım fakat %52'lik kısım halen akpartinin yaptığı şeyleri görmüyor ya da ülkeyi mahvettilerse düzeltirler gözüylede mi baktılar bilmiyorum çünkü başka açıklaması olamaz hiçbir sağlıklı insan Gidip'te ülkeyi mahveden insana oy vermez ama verdiler maalesef verincede düzelmedi bakalım akparti yönetimi ile daha nereye kadar gideceğiz. Gideriz fakat ben kaldırır mıyım bilmiyorum çünkü artık her şey daha da kötüye gidiyor daha da zamla uyanıyoruz bıktım tükendim. Kimseninde yüzünün gülmediğini görüyorum herkes mutsuz umarım akparti yönetimi ile birkaç sene sonra delirmeyiz. Çünkü ben deliyeceğim artık zor katlanıyorum ama nereye kadar katlanırım onu da bilmiyorum.

Son düzenleme:
Hocam nereye kadar akparti ile devam edeceğiz peki? Herkes mutsuz. Ayrıca Erdoğan'da çok masum değil FETÖ ila yan yana poz poz fotoğrafları var öcalanın kardeşini TRT kim çıkardı? Niye herkes Erdoğan'ın suçlarını görmüyor neden herkes erdoğana dikkat etmiyor? Ben artık merak ediyorum nereye kadar akparti ile devam edeceğiz çok merak ediyorum fakat artık nereye kadar kaldırırım bu akparti yönetimini bende bilmiyorum.

Bende umutluydum bende umutlarınızı yitirmeyin diye yorumlar yaptım fakat %52'lik kısım halen akpartinin yaptığı şeyleri görmüyor ya da ülkeyi mahvettilerse düzeltirler gözüylede mi baktılar bilmiyorum çünkü başka açıklaması olamaz hiçbir sağlıklı insan Gidip'te ülkeyi mahveden insana oy vermez ama verdiler maalesef verincede düzelmedi bakalım akparti yönetimi ile daha nereye kadar gideceğiz. Gideriz fakat ben kaldırır mıyım bilmiyorum çünkü artık her şey daha da kötüye gidiyor daha da zamla uyanıyoruz bıktım tükendim. Kimseninde yüzünün gülmediğini görüyorum herkes mutsuz umarım akparti yönetimi ile birkaç sene sonra delirmeyiz. Çünkü ben deliyeceğim artık zor katlanıyorum ama nereye kadar katlanırım onu da bilmiyorum.

Herkesin mutsuz olduğu kanısına nereden vardınız acaba? Ekonomide pandemiden dolayı bir durgunluk vardı, bunu kimse inkar edemez fakat çok şükür artık geçti ve devletimiz piyasada fiyat istikrarı sağladı. Türkiye'nin neresi mahvolmuş durumda ya? Sokakları görmüyor musunuz? İnsanlar en güzel montları, jeanleri giyip çıkıyor sokağa. Instagram genç kadınların kombin videolarıyla dolu. Ülkemiz -Allah'ım korusun- mahvolsaydı bunlar olabilir miydi?

Siz de sakin olun lütfen. Kaldıramayacağınız bir şey yok. Açta değilsiniz, açıkta değilsiniz. Kimse delirmesin. Abartıldığı gibi bir kriz ortamı bulunmuyor ülkemizde.

Herkes mutsuz demeniz tamamen yalan ben gayet mutluyum.
Ben %52 lik kısımdan olarak AKP'nin bana karşı yaptığı bir yanlış veya zararı görmedim çünkü olmadı da. Kiraların artmasından tutun faizin yükselmesine hepsi bizim yararımıza oldu. İlk mesajınızda dediğiniz şeylerin fotoğraflar olsun TRT olayı olsun %52lik kısma pek bir zararı yok bunun banada zararı olmadı. Bana zararı olmadığı sürece atatürkçü bir partiye asla oy vermem AKP ve Yeniden Refah partisinin idelojileri sadece benimkiyle uyumlu bu iki partininde zararını görmedim 'BANA karşı'. Önceki başlıktaki attığınız haberleri incelediğimde ordakilerinde bana ve yakınlarıma bir zararı olmadığını gördüm. Eğerki bana olan bir zararını, yanlışını yada benim zararıma olacak ülkeye karşı yaptıkları bir şeyi biliyorsanız söyleyebilirsiniz bende bu sayede zararı olduğunu kabullenirim ama hiç kimse bulamadı şimdiye kadar.

Bu sevinç neden? Dolar 25 olacak neredeyse her şeye her gün zam geliyor siz hala seviniyorsunuz. İnşallah dolar 50 lira olur da beter olur sürünürsünüz. Hakkımı da helal etmiyorum her kim oy verdiyse.

Sıkıntı şurada biz sürünmüyoruz ki. Ama %52lik kısımda asgari ücretle çalışanları bilemem onların kendi tercihi bu. Açıkçası doların yükselmesinin ve zamların bir zararını görmedim (Bana karşı).

Sıkıntı şurada biz sürünmüyoruz ki. Ama %52'lik kısımda asgari ücretle çalışanları bilemem onların kendi tercihi bu. Açıkçası doların yükselmesinin ve zamların bir zararını görmedim (bana karşı).

Sen Türkiye de yaşamıyorsun sanırım? Her şeye her gün zam geliyor dostum ne anlatıyorsun sen?

Sen Türkiye de yaşamıyorsun sanırım? Her şeye her gün zam geliyor dostum ne anlatıyorsun sen?

Türkiyede yaşıyorum her şeye oranla kiralara evlere de zam geliyor faiz de artıyor. Kiralara ve faize zam geldikçe benim gelirim artıyor.

Herkes mutsuz demeniz tamamen yalan ben gayet mutluyum.
Ben %52'lik kısımdan olarak AKP'nin bana karşı yaptığı bir yanlış veya zararı görmedim çünkü olmadı da. Kiraların artmasından tutun faizin yükselmesine hepsi bizim yararımıza oldu. İlk mesajınızda dediğiniz şeylerin fotoğraflar olsun TRT olayı olsun %52'lik kısma pek bir zararı yok bunun bana da zararı olmadı. Bana zararı olmadığı sürece atatürkçü bir partiye asla oy vermem AKP ve yeniden refah partisinin idelojileri sadece benimkiyle uyumlu bu iki partininde zararını görmedim 'bana karşı'. Önceki başlıktaki attığınız haberleri incelediğimde oradakilerinde bana ve yakınlarıma bir zararı olmadığını gördüm. Eğer ki bana olan bir zararını, yanlışını ya da benim zararıma olacak ülkeye karşı yaptıkları bir şeyi biliyorsanız söyleyebilirsiniz bende bu sayede zararı olduğunu kabullenirim ama hiç kimse bulamadı şimdiye kadar.

Atatürkçü bir partiye asla oy vermem derken Atatürk düşmanı mısınız hayırdır?

Atatürkçü bir partiye asla oy vermem derken Atatürk düşmanı mısınız hayırdır?

Sevmek zorunda değilim. İstediğimi sevmem istediğimide severim. Evet anti-kemalistim.

Geri
Yukarı