Ümit Bisiklet Mirage 2D Nasıldır?

Psycho

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar bu bisikleti dün sipariş verdim. Heyecandan elim ayağım titriyor. Şehir içi ve köye gittiğimizde kullanmayı düşünüyorum. Bu işlerde acemi olduğum için sizlere danışmak istedim. Sizce bu bisiklet nasıl sizlerden bilgi almak istedim. Güzel veya kötü yorumlarınızı dört gözle bekliyorum. Ürün elime ulaştığında inceleme konusunu açmayı düşünüyorum umarım yapabilirim. :)

Ürünün linki : Ümit Bisiklet - Özgürlük bu pedallarda!

80416_2665 10 mirage erkek copy.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bisiklet elime ulaştı ilk izlenim olarak çok hafif olduğunu söyleyebilirim. Hala sizlerin güzel veya kötü yorumlarınızı bekliyorum. :)

Bende disk frensiz modeli var ve şu ana kadar aşağıdakiler dışında hiçbir sorun çıkartmadı.
  • Belli bir süreden sonra arka pabuçlardan ses geliyor.
  • Ön maşanın bulunduğu yerde ki plastik eleman maşa hareket ettiğinde zorluyor ve orayı simsiyah yapıyor.
  • Sele tek kelimeyle berbat uzun ve hızlı sürüşlerden sonra poponuza ağrı giriyor.
Mekanik disk fren olduğu için bence gereksiz bir seçim olmuş. Ayrıca daha iyi bilgi alabilmen için bisikletforum.com adresine konu açabilirsin veya benden daha tecrübeli birisi olarak @BilgisayarKurdu 'nu buraya çağıralım. :)

Nasıl bir bisiklet olduğu tamamen beklentin ile ters orantılı olacaktır :)

Sen şehir içerisinde arkadaşlarımla takılayım, memlekette de zaman geçireyim gibi sebeplerden almışsın.
İhtiyacını fazlasıyla görür, düzgün kullanırsan üzmez seni.

Ama rotorlara 1 damlacık yağ kaçırırsan bir güzel ağlatır seni, arka tekeri oradan buradan zıplatırsan ağlatır seni.
Dağdan, bayırdan atlamaya kalkarsan üzer seni.

Ağırlık olarak da pek hafif olduğunu sanmıyorum, belki önceden kullandığın bisikletlere nazaran daha hafiftir.
Hayırlı olsun diyelim :)

Nasıl bir bisiklet olduğu tamamen beklentin ile ters orantılı olacaktır :)

Sen şehir içerisinde arkadaşlarımla takılayım, memlekette de zaman geçireyim gibi sebeplerden almışsın.
İhtiyacını fazlasıyla görür, düzgün kullanırsan üzmez seni.

Ama rotorlara 1 damlacık yağ kaçırırsan bir güzel ağlatır seni, arka tekeri oradan buradan zıplatırsan ağlatır seni.
Dağdan, bayırdan atlamaya kalkarsan üzer seni.

Ağırlık olarak da pek hafif olduğunu sanmıyorum, belki önceden kullandığın bisikletlere nazaran daha hafiftir.
Hayırlı olsun diyelim :)
İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. :) Dikkatli kullanırım artık. Ben ilk günün hevesiyle çukurlara daldım baya. :D

hocam ben 5 milyarlık bisikleti gördüğümden beri bunlara bisiklet demiyorum malesefki :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı