Ümit Özdağ: "Bütün tarikatlar kapatılmamalı"

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FETÖ terör örgütü de bir tarikat olarak başladı. Düşünsenize vatan için canını verecekleri düşünüldükleri için kapatılmıyor tarikatları. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FETÖ terör örgütü de bir tarikat olarak başladı. Düşünsenize vatan için canını verecekleri düşünüldükleri için kapatılmıyor tarikatları. Siz ne düşünüyorsunuz?
Forum sözlüğe dönüşüyor.

Hocam bunları kapatsan bile tekrar türüyorlar.İşlerini gizlilikle yürüttükleri için bulmak zor oluyor.Ama devlet bu konuda biraz daha çaba harcamalı.Ayrıca bunların devlete sızmasına engel olunmalı.

Ben her ne kadar tarikattır cemaatir carttır curttur bunlara karşıt görüşlü biri olsam da bunların kapanması sorunları çözmez aksine daha da kötüleştirir. Hükümetlerin tavırları net bir şekilde bu örgütlenmelere karşı "BURADA BENİM SÖZÜM GEÇER" dedirtebilmesidir ki Erdoğan bunu beceremedi ve sonucunda darbe yapılmaya kalkıştılar kendisine. Özdağ zeki ve Türk milliyetçisi bir adam. Bence de kapatılmasın ama çok baskı olsun üstlerinde. Ellerin kollarını sallaya sallaya irtica yapmaya kalkmasınlar.

Boşuna İslam'cı demiyoruz bu adama ne yazık ki.

Şu ülkede adam gibi siyasetçi yok. Cem Toker vardı, bir de Muharrem İnce var. Ben, Muharrem İnce'nin gerçekten Atatürkçü bir kişi olduğuna inanıyorum. Eğer Atatürkçü olmasaydı CHP'de kalırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı